"Все за класикою" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"Все за класикою" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Нардепи від "Слуги народу" подали законопроект яким бажають повернути державне ругулювання цін на продукти харчування. Ідеться про прийняту за прем'єра Юлію Тимошенко норму, за якою націнка на низку продуктів, визнаних "соціальними" мусить становилити не більше 5-15% від ціни виробника.

Турбота про населення? Населення яке набирається кредитів і голосує за коміка теж так подумає - і буде пошите в дурні. Бо регулювати хочуть НЕ відпускну ціну. І не роздрібну. Регулювати хочуть націнку. А це означає що рентабельним з такою націнкою буде бізнес лише крупних мереж супермаркетів, пересічні продуктові магазини прубутку з таких товарім мати не зможуть. Тобто - не продаватимуть "соціальних продкутів, як за прем'єра Тимошенко.

А позаяк на крупні мережі супермаркетів миттю стануть монополістами, купувати вони будуть у тих хто запропонує великі партії і дешево - у агрофірм і агрохолдингів. Фермерами пожертвують. А якщо якісь продукти перестануть вирощувати - не біда, дешевий імпорт з Аргентини та Мексики задовольнить усі потреби ринку.

Все за класикою. Свободу відбирають апелюючи до суспільного блага. А національний бізнес гроблять через турботу про знедолених і обидлених. Тих, які голосують за таку от владу.