"ВЗЯВСЯ ЗА ГУЖ – НЕ КАЖИ НЕ ДУЖ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ВЗЯВСЯ ЗА ГУЖ – НЕ КАЖИ НЕ ДУЖ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Кандидат Зеленський в інтерв’ю пояснив своє грубіянство щодо президента Петра Порошенка тим, що він де глибоко ображений на президента – той, зараза, його назвав наркоманом і маріонеткою Коломойського. Щиро раджу Володимиру Зеленському запастися стратегічними запасами валідолу та корвалолу. Бо це – його ще й не шпетили. Це так – ласкаво по дупці похлопали. Ображатися йому доведеться ще так, що серцевий напад і перманентний нервовий зрив я йому гарантую.

Цариця Катерина ІІ колись слушно зауважила, що політика це така гра, де слабких вперед ногами виносять. Людям слабким, нездатним «тримати удар» там робити нічого, і політика сама дуже швидко відправить їх або на пенсію, або до божевільні. Не вчора це почалося, і не завтра завершиться. Ті хто дивився фільм «Склянка води» пам’ятає якими характеристиками наділяли одне одного на початку 18 ст. в Британії герцоги Мальборо і лорд Болінброк (у одних ботом працював Даніель Дефо, у других – Джонатан Свіфт, до речі). Інший приклад – після Полтавської битви родині всесильного першого міністра Швеції графа Піпера довелося хутко забратися зі Стокгольму – якась добра душа саме Піпера об’явила винуватцем катастрофи. Прикладів – безліч.

Зеленському треба не ображатися, а звикати до нової реальності. Наркоманом відтепер його називатимуть регулярно, при чому навіть після програшу виборів – шоу-бізнес це відома «зграя товаришів». Маріонеткою Коломойського його нарікатимуть після кожного номера «95-го кварталу» з політичним підтекстом. Навіть якщо він пред’явить за якийсь час стерильні результати на наркотики, і навіть якщо влаштує бійку з Коломойским у прямому ефірі – це нічого не виправить. Чому?

Та тому, що Зеленський сам винний у ситуації. Тому що думати треба було, перш ніж робити непродумані кроки. Ніхто не тягнув його за язик, коли Зеленський зажадав аналізів. Ніхто не забороняв йому прийти у лабораторію НСК з власними лаборантами, яким він довіряє, і взяти другу пробу аналізів для перевірки в незалежній лабораторії. Треба було здати всі аналізи які здають у таких випадках – кров, сечу, нігті, волосся, а не казати тепер з дурковатим виглядом: «А що мені сказали – те я здав». Треба було не махлювати з результатами тестів – Зеленський мов папуга продовжує повторювати про «дівчинку яка помилилася з датами» хоча ці слова висміяли вже всі, хто знається на механізмі взяття аналізів – дату на документі ставить комп’ютер, а не дівчинка, а два результати, з різними підписами і печатками, проте з одним номером – ознака серйозна. Нарешті, ніхто не заважав Зеленському здати аналізи у VADA, або будь-якій іншій незалежній лабораторії на Заході.

Але він всього цього - не зробив. Він сам створив підстави вважати його наркоманом – на додачу до вельми типового зовнішнього вигляду. На кого тепер йому ображатися треба?

Те саме – чи є Зеленський маріонеткою Коломойського. Зеленський сам намагався приховати свою дотичність до кіпрської фірми «Грін Фемелі ЛТД» на яку через кілька фірм-прокладок переводили гроші видані банком «Приват» Коломойського, його же власним підприємствам – тобто вкрадені, по факту. Зеленський сам виліз замість президента у новорічну ніч з привітанням – очевидно, за просто так ніхто йому цей час би не подарував, для реклами він – золотий. Зеленський сам стверджував, що Коломойський ніяк не впливає на контент його шоу-програм – а в інтернеті існує ролик де Коломойский хвалиться тим як «Квартал» буде висміювати нардепа Ляшка.

Нарешті – саме штаб Зеленського довго не міг притомно пояснити, що робить у їхньому штабі Андрій Богдан – адвокат Коломойського і його екс-радник як голови ОДА. Дмитро Разумков казав, що Богдан – просто друг Зеленського. Антикорупціонер Віталій Шабунін розповів що Богдан зустрічався з головою НАБУ Артемом Систником власне як представник штабу Зеленського. Тепер Зеленський говорить, що Богдан – офіційний адвокат їхнього штабу. Чому вони це приховували? Чому увечері після першого туру виборів Богдан дефілював у штабі з бейджем каналу «1+1»? Невже думали – ніхто не помітить?

Те саме, до речі, стосується і «цирку уродів» як презирливо нарік працівник штабу Зеленського групу блогерів і журналістів, які хотіли з Зеленським зустрітися. Можна було проінструктувати працівників штабу як поводитися з громадськими активістами, з блогерами, з пресою. Хоча, судячи з фрази «я вам нічєво нє должен», кинутої Зеленським журналістам які зловили його зненацька, і до походу на дебати на ICTV yне самого Зеленського, а його посіпаки, ставлення до преси в нього як раз таке саме, як полюбляли в партії, одним з лідерів «молодіжки» якої був колись Дмитро Разумков.

Зеленський сам створив всі ці приводи. І сам тепер ображається коли його називають наркоманом, маріонеткою Коломойського і ролик-кандидатом. Так це про нього ще «розслідувань» не знімали! А знімуть же! Обов’язково!

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Loading...