"ЮЛЯ ДРУЖИТЬ З ВЛАДОЮ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ЮЛЯ ДРУЖИТЬ З ВЛАДОЮ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Юлія Тимошенко знову всіх здивувала. Після того як в Київській обласній раді «Слуга народу» виштовхав депутатів «Батьківщини» в опозицію (разом з ОПЗЖ), багато хто чекав розриву Юлії Володимирівни з президентською партією. Але не тут-то було. Під час голосування за нового міністра енергетики Германа Галущенко за його кандидатуру проголосували 17 депутатів «Батьківщини». Вкотре й знову Юлія Тимошенко підтвердила, ніщо не здатне похитнути її коаліцію з провладною партією.

Юлію Володимирівну не засмутили навіть такі факти, що за того самого Галущенка у повному складі проголосувала ОПЗЖ. І це не дивно. Галущенка давно називають людиною Андрія Деркача, проти якого впроваджені санкції США, як проти російського агента. Свого часу Деркач і Галущенко доклали чималих зусиль, аби українські АЕС залежали від російського ядерного палива. Очевидно, така людина на посаді мінстра енергетики, та ще й на тлі відверто незаконного звільнення з просади голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва, це відвертий плювок у бік США. Людину пов’язану з російським агентом призначили керувати енергетикою – сферою, якою Росія Україну шантажувала завжди.

А потім Зеленський побіжить до Байдена по підтримку...

До цього можна додати, що й діловими якостями Галущенко похвалитися не може. Прибутковий за Порошенка Енергоатом (4,6 мільярди прибутку) під його керівництвом опустився у 2020 р. до 4,8 мільярдів грн. збитків. Що такий «менеджер» зробить з усією українською енергетикою, за умов що Україна вже імпортує електрику з Білорусі/Росії – здогадатися не складно.

Але Юлію Володимирівну все це не зупинило. Вона всіх цих проблем в Галущенку не бачить. Чому? Можливо тому, що не хоче псувати стосунки з владою, бо все ще марить членством в провладній коаліції, а в ідеалі – посадою прем’єра. Після того як Юлія Тимошенко вимагала імпічменту Кучми, потім з ним чаювала, потім була ним призначена віце-прем’єром по ПЕК, а потім знову вимагала імпічменту, чекати від неї можна ще й не такого.

А можливо справа в тому, що Юлія Тимошенко не забула ще, як після першої її відставки з прем’єрів, восени 2005 р. вона разом з Віктором Медведчуком їздила до Москви на таємну зустріч з Путіним. Про цю зустріч тоді розповів опозиціонер Іван Старіков. А може пам’ятає Юлія Тимошенко про чистосердечне зізнання яке вона написала в російській прокуратурі – без зізнання проти неї в Росії не закрили б кримінальну справу. А може сняться Юлії Тимошенко досі 405 мільйонів доларів США, які вона залишилася винна держструктурам Російської Федерації, ще з часів коли разом з Павлом Лазаренком прокручувала афери на торгівлі газом. Ці гроші вона кілька разів намагалася погасити коштом держави Україна – коли була прем’єром. Все може бути.  

А якщо схочете про ці деталі біографії Юлії Тимошенко дізнатися детальніше – купуйте мою книжку «Секрети газової бабці». Всі подробиці тут: https://www.facebook.com/DmytroVovnianko/posts/1254342001674715