"ЮЛЯ ОБІЦЯЄ КОМУНІЗМ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ЮЛЯ ОБІЦЯЄ КОМУНІЗМ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Мене нечувано збурила наведена нижче реклама ВО"Батьківщина". Чому? Бо попри разючу очевидність сказаного, насправді ця реклама - нахабна брехня в очі тисяч громадян, які, на жаль, цього не розуміють. Я готовий поклястися, що ані роботи ані гідної з/п політсила Тимошенко молоді не дасть і молодь уїзджатиме з України так само як їхала - не менше. За будь-якого президента.

Чому? Дуже просто.

Почнемо з першого - з роботи. Вітаю всіх - роботи в Україні до біса. Захдимо на сайти Work.ua і бачимо неймовірну кількість незайнятих вакансій. Є робота? Є. Але ця робота не влаштовує громадян зарплатнею, умовами роботи, географічним положенням, тощо. Так?

Питання, як це готова виправити Юлія Володимирівна? Завести в країну гроші, які надали б можливість підприємцям безболісно кредитуватися і тим створювати нові й нові робочі місця? Заведе інвестиції?

Відповідь - нереально!

Єдиний засіб яким Юль-Володимирівна справді може завести інвестиції - це підписати з Москвою безумовну і остаточну капіталяцію, остаточно злити Москві ВЕСЬ Крим і ВЕСЬ Донбас (а не тут третинку, яку Росія завоювала зараз) і прийняти Путіна в Києві, аби під трибуною з нею і ним, замість маршу коробок десантникиів і нацгвардійців як зараз, натовп дуркуватих грицьків і цицястих марічок вжарював б гопака. Перед панами...

Бо наразі, поки під нашим східним кордоном танки Москви, жодна притомна корпорація до нас не зайде. Головна причина того, що до нас не йде інвестор не та, що в нас корупція (вона скрізь є), а та що ми - в зоні ризику. У нас діючий фронт який щомиті може запалати по-дорослому. Навіть якщо ми звільнимо окуповані терни - Москва з танками нікуди не подінеться. А якщо розколеться - за нашим східним кордоном постане взагалі хаос. Дике поле. Це - наше прокляття. Інвестувати в таку країну ніхто не хоче.

Нхто не хоче інвестувати в країну, де інвестиційні зобов'язання нічого не коштують - і тут найбільші питання як раз до Юлії Володимирівни. Це вона виставила Україну ненадійним партнером, коли виперла з Чорноморського шельфу компанію Vanco, а по ходу з нею - кілька американських і британських компаній, які вже там працювали. Це Юль-Володимирівна спершу продавила приватизацію ОПЗ, а потім сама ж відмінила її результати, бо не сподобалися. Хто буде працювати з ТАКОЮ владою?

Робота буде створюватися, але повільно і поступово - як зараз. Дива - не буде. А тепер - з/п.

За західним кордоном України існує така країна Польща. З погляду багатьох наших громадян там УЖЕ є і робота, і гідна з/п. За логікою - пересічний поляк мусить лишитися вдома і балдіти від умов проживання в своїй країні. Так? А нічого подібного. При тому що перевищення народжуваності над смертністю у Польщі у 2017 р. склала 22 тис. осіб, населення Польщі зросло лише на 7,3 тис. А 14,7 тис. осіб з Польщі просто уїхали. Насправді - більше, ті 7,3 тис зростання частково забезпечені еміграцією з України, Білорусі, Росії, тощо. У Польщі з 38,6 мільйонів населення, працездатне населення становило 45,6%. Очевидно - "пересічний поляк" у Польщі стрімко старіє. Значна частина населення щороку виїздить до Британії, Ірландії, Німеччини, США, тощо. Виїзджають у першу чергу найкращі працівники і... молодь. Ота сама, аби утримати яку, ніби, треба "гідних з/п".

Правда така. "Мало" для щастя треба тільки жебракові. Людина ж з гарним достатком чим більше має - тим більше хочеться. Нація стає тим багатшою чим професійніша її робоча сила - а отже на Заході та сила може заробляти більше. Відтак - вона виїздить туди де краще. Що там казати, якщо пересічний американець за життя місце проживання міняє двічи, якщо нема роботи там де живеш - їдеш туди де робота є. Кинуті містечка, розорені підприємства, безробіття - в США це теж є. Забули?

Агов, українці! Скільки з вас готові їхати в Хмельницьку область якщо роботи нема у Запоріжжі? Щось мені підказує, що настільки мобільні громадяни їдуть зразу у Європу - там в будь-якому разі краще. І іхатимуть далі.

І процес цей - не зупинити, доведено Польщею. Не зупинити, допоки Захід не насититься емігрантами настільки, що почне висталяти для них обмеження як зараз це робить Британія. Процес уже поступово іде.

Тож висновок. Обіцяка ВО"Батьківщини" - повний асурд і обдурення громадян. Обіцяти залишити молодь в Україні роботою (яка невідомо звідки візьметься) і гідною з/п (для кого гідною?) це те саме, що обіцяти по квартирі кожному люмпену, або... землю кожному селянинові. Як у 1917 р.

Чистий більшовизм - лише у новій обготці.

Це вже другий "комунізм" який нам обіцяє політсила Юлії Тимошенко. Перший був - обіцянка скасувати борги боржникам за комуналку (читай, гасло - "за комуналку не плати - Юля спише!"). Мені вже всерйоз цікаво, українці настільки забули чим закінчуються обіцянки комунізму?

Чи таки пригадають?

Дмитро "Калинчук" Вовнянко