"З ГОГІЛАШВІЛІ ПОРЕШАЛИ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"З ГОГІЛАШВІЛІ ПОРЕШАЛИ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Очевидно, з Гогілашвілі влада намагається "парєшать". Приблизно як у ситуації, коли мажор збиває на авто дівчину, дає батькам 500 баксів і справа не доходить до поліції. Чому я так пишу?

Тому що читаючи хвалебні дифирамби зелених ботів на їхніх сторінках і телегах, що це перемога - звільнили зступника міністра - грубіяна (він стверджує що сам подав у відставку), я дуже хочу дізнатися відповідь, а як оця особа, яка жодного дня не служила в структурі МВС опинилася зразу у заступниках міністра?

Мені дуже цікаво, відколи факт у біографії що певна особа очолювала якесь ГО, стало підставою для призначення на таку посаду? Мені ще більше цікаво як в керівництві силового органу (!) в підпорядкування якого знаходяться військові формування Нацгвардії та Держприкордонслужби, що виконують завдання в зоні ООС, опинилася особа, яка працювала помічником депутата Держдуми РФ? І яка за деякими даними досі має російське громадянство.

Мені так само цікаво, як так сталося, що заступником міністра призначили особу з двома кримінальними справами і вироком за шахрайство? Мені цікаво, де і за яких умов пан Гогілашвілі здобув вищу освіту, бо до його диплому чимало питань? Мені до біса цікаво, що собою являє його антинаркотична асоціація, яку вже і в торгівлі наркотиками звинувачують, і таємними в'язницями називають?

Але особливо мене цікавить особа супруги пана Гогілашвілі, пані Левченко, яка офіційно все ще працює у "Кварталі-95", але яку своєю помічницею назвав в інтерв'ю президент Зеленський особисто. Як так сталося, що особа без допуску до державної таємниці опинилася одною з найбільш інформованих осіб в країні? Мені цікаво, скільки ще осіб з оточення президента Зеленського помічені у висловлюванні захоплення російським президентом Путіним?

І головне. Чи справді Левченко була пристуня на нараді, де обговорювалася операція по "вагнерівцях"?

Питання є - і просто звільненням Гогілашвілі їх не перекреслити. Ідеться про питання державної безпеки і про можливе розголошення державної таємниці стороннім особам. І я чорт забирай, хочу знати, що робиться в Офісі президента? Які ще особи без допуска там присутні під час обговорення державних і військових справ? Часом не особи з посольства країни до якої студія "Квартал-95" ще й досі продає серіали, з яких президент Зеленський отримує роялті?

Сьогодні на погоджувальній раді депутат Герасимов з "ЄвроСолідарності" сказав класну фразу: "Питання вже не в тому, чи є "кріт" і офісі Зеленського, а скільки російських "кротів" приютив Зеленський?"

Питання слушне і суспільство мусить знати на них відповіді. Своє слово мусять сказати СБУ, ГПУ, ДБР та парламентська слідча комісія, яку мають створювати уже зараз. Бо відсутність відповіді - вже промовиста відповідь.

Хай Офіс президента тоді не ображається, що називати їх будуть лагідно. Кротоферма.