"ЗАГОВОРИЛИ ХЛОПЧИКИ!" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ЗАГОВОРИЛИ ХЛОПЧИКИ!" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

І все ж таки відчуваю певне задоволення читаючи таке. Заговорили! Прозріння у них! «Підуть вітром!» Вам нагадати хто це зараз співає?

Це, ласкаво прошу, Олександр Шалайський, один з керівників «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна, доблесний антикорупціонер на полях інтернету, за кошти західних грантів. І ще – запеклий противник попереднього президента Петра Порошенка. Противник такий, що його фрази поставали мемами.

Це Шалайський на своєму ФБ ділився вологими мріями про те, як «порохоботів гамселитимуть ногами». Це він заявив, що порушення кордону нелегалом Міхеілом Саакашвілі незаконне, але справедливе, бо справедливість це те чого хоче більшість – по ходу пан Шалайський виправдав єврейські погроми і спалення єретиків, там теж більшість хотіла. Це він вилизуючи боротьбу антикорупціонерів з видобутком газу на Полтавщині, від чого за кілометр тхнуло інтересами Москви і Фірташа, дописався до того, що звинуватив у роботі на Москву учасника АТО (мене).

А тепер… Та самі бачте. Раптом ми з Шалайським збіглися в думках – мене теж збурило грубіянське по формі, звільнення Агії Загребельської. Тільки є одна деталь. Агія Загребельська на посаду в Антимонопольному комітеті України працювати стала за президента Порошенка і за наказом президента Порошенка – того самого проти якого Шалайський агітував з усіх сил. На відміну від мене. Бо я писав і повторюю, керувати Україною можна або так як це робив Петро Порошенко, або – набагато гірше. Або – ефект і результат, або клоунада. Або Томос, проЗЗоРо, Ryanair і 207 нових заводів, або – звільнення людей які давали реальний результат. Резніченко Загребельська…

Звільнив пані Загребельську президента Зеленський а не президент Порошенко. За президента Порошенка Агія Загребельська працювала і звільняти її ніхто не збирався. Я це розумів і тому підтримував президента Порошенка. А от що рухає Шалайським – мені невідомо. Наївний максималізм, як у підлітка? Чи точний розрахунок закінченого циніка? Не знаю. Відверто кажучи – і знати не хочу.

Цікаво тільки, хто це «піде вітром»? Галина Янченко і Анастасія Красносельська з «Центру протидії корупції» Шабуніна – кандидати в нардепи з першої десятки списку «Слуги народу» - політсили Володимира Зеленського? А може сам камрад Шалайського Віталій Шабунін, який після першого туру виборів організував зустріч у неробочий час адвоката Коломойського Андрія Богдана з головою НАБУ Артемом Ситником відомство якого вело тоді справи проти Коломойського (яскравий прояв антикорупції)? А може і весь їхній ЦПК, за яким скандалів – як бліх на собаці?

І до сказу цікаво – скільки ж нам чекати коли «ці «хлопці» теж невдовзі підуть вітром»? Роки? А на кого нам запропонують знані «антикорупціонери» замінити цих «хлопців»? На чуваків про яких Шалайський теж через пару місяців заспіває «красти будуть продовжувати не тільки з бюджету, а й з кишень громадян напряму»? Скільки всі ці активісти та антикорупціонери будуть експериментувати з Україною в пошуках ідеалу, якого ніде в світі нема і бути не може, на гроші західних грантодавців, перш ніж доклепають те що я вже писав: Україною можна керувати або як Порошенко, або – набагато гірше?

Вибачте хлопчики. Це ви хитали владу всі п’ять років президентства Порошенка, це ви зробили все від вас залежне аби команду Порошенка від влади прибрати, і це ви винні в тому що звільняють людей які давали результат для країни, аби поставити людей, які даватимуть результат для ЗЕкоманди. Мені чхати чому ви так робили – з ідеалістичних міркувань чи з меркантильних.

Мені потрібна влада яка дає реальний результат – той що можна руками помацати. А ціну активістам і антикорупціонерам найкраще змальовують такі от дописи. Шкода лише – бракує їм совісті вибачитися перед людьми, які через їхню тупу агітацію проти Порошенка, втратять 10 і більше років життя – через згортання потрібних країні реформ.

Але вибачатися вони не вміють. Давно відомо.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Loading...