"ЗАПАСАЙТЄСЬ КРУПАМІ, СПІЧКАМІ І МИЛОМ" - Антін Мухарський

"ЗАПАСАЙТЄСЬ КРУПАМІ, СПІЧКАМІ І МИЛОМ" - Антін Мухарський

Скажу трохи радикально як для нинішніх 'міротворцєв'... Але найкраще, що сталося з Україною за всі роки її незалежності - це два Майдани і війна з Росією.
Саме для України... не для Малоросії, не для УРСР, бо для цих війна з Росією це - ужос ужос (разрив связєй, потєрі в бізнесє, братскіє народи, надо міріться і т.д.).
За нинішніх умов формування модерної української нації,
мир з Росією неможливий з двох причин: Для Росії - незалежна,самодостатня Україна не існує, апріорі, як і все українське без гібридних домішок 'руського міра'. Ну а по-друге, для нас 'мір с Росієй', під керівництвом глибоко зросійщених керманичів, означає повільну сдачу всіх політичних, історичних, гуманітарних та цивілізаційних здобутків останніх 5 років, війна з якими вже розпочалася всередині країни руками нової влади, що мріє 'замиритися', аби отримати доступ до ринку СНД))
Ну смішні ж...смішні... (як зрештою і належить кавеенщикам))))
Не буде ніякого миру, бо ми зайшли в цивілізаційний тунель, де виживе хтось один. Тікати нема куди, місця для маневру - катма.
Тільки битися... - такий час, такі реалії. Аналоги в історії - Ізраїль...70 років суцільної війни і нічо... живуть!!!
Тому далі - тільки війна... гібридна, ініформаційна, гаряча, холодна, культурна, ментальна, війна ідентичностей, характерів, підходів, концепцій... Зрештою - одвічна цивілізаційна війна, яка ніколи не вщухає на лініях, де проходять тектонічні розломи - Схід-Захід, Азія-Європа, Деспотизм- Свобода.
Тому нєрвних просім запасаться крупамі, спічкамі і милом, бо постоять в сторонкє нєрвно куря нє вийдет. Першими від бомбових ударів гине саме мирне населення, що голосує за 'мір і стабільность' - отакий парадокс життя. І лише у тих, хто готується до війни є шанс вижити, бо не мають жодних сантиментів і ілюзій на адресу тих, хто бажає нам кінця.
Тому тільки сильна армія, згуртована зубаста журналістика, радикальна мистецька еліта, твереза молодь, відповідальний бізнес ну і трохи вдачі...бо всяке може буть))
А там подивимось хто кого!
Займайтесь спортом, друзі, не втрачайте присутності духу, дивіться в майбуття з оптимізмом ну і тримайте зброю напоготові.
Чує моє мистецьке єство - далі буде дуже цікаво!
Не всі виживуть.
Тому насолоджуйтесь нинішнім днем поки є така можливість...
Всім - цьом!!
Закликав і пішов насолоджуватися))
Така вона мистецька доля
До зустрічі на барикадах!!!

Антін Мухарський

Loading...