"Знаєте що об'єднує антикорупціонера Шабуніна з олігархом Коломойським?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"Знаєте що об'єднує антикорупціонера Шабуніна з олігархом Коломойським?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Їх об'єднує спільний позов про поновлення справи по схемі Роттердам+. Щойно вищий антикорупційний суд постановив відновити справу по Роттердам+ за позовом Центру протидії корупції Шабуніна і Нікопольського заводу ферросплавів Коломойського. Активіст і олігарх - це сила!

Інтерес в обох сторін спільний. Коломойському таки кортить аби схема була визнана злочинною - він тоді відсудить у держави Україна "завдані збитки". В Шабуніна все цікавіше - закриття справи по Роттердаму+ по факту виставило його тим ким він є - брехуном і аферистом який послуги з лоббізму приховує під виглядом антикорупційної діяльності. Ще й кошти західних грантів розкрадає. Знову таки Венедіктова справу веде, а значить треба дружити з правильними олігархами. Знову таки, садибку відбудовувати треба. Нічого ви не розумієте - без садибки антикорупціонеру - ніяк.

І чхати, що справа по Роттердам+у за кілька років так і не знайшла доказів бодай якихось ознак злочину. І чхати що після відміни Роттердаму+ Україна вугілля закуповувати стала відчутно дорожче, прибутковий Центренерго вліз в борги, а борги перед шахтарями зросли до астрономічних значень.

У пацанів - інтереси. Яка-така Україна? Цікаво тільки, коли в ВР з'явиться фракція "За майбах" людей Шабуніна туди візьмуть? Ну, в служках і в Голосі - уже є.