"І знову 70% і знову Печерський суд" - Влад Пономар

"І знову 70% і знову Печерський суд" - Влад Пономар

Це не лікується. А потім ті ж самі йдуть на вибори та голосують проти України.

✔️Близько 70% діючих співробітників ПриватБанку досі вважають Коломойського чи не найкращим керівником і сподіваються на його повернення.
Про це на презентації фільму-розслідування Зірвати банк розповіла заступник Голови Правління з питань управління проблемними активами ПриватБанку Галина Пахачук.
«У ПриватБанку 22 тисячі співробітників. Через 4 роки близько 70% з них вважають, що Коломойський — бог, велика людина, який створив те, що ніхто не зміг створити. Вони все одно його [повернення] чекають», — зазначила Пахачук.
Заступник голови ПриватБанку назвала це парадоксом, адже за 4 роки після націоналізіціі співробітникам банку підвищувалася зарплата, поліпшувалися умови праці, виплачувалися надбавки за роботу в умовах пандемії (близько 172 млн грн сумарно) тощо.
«Це просто смішно, враховуючи, що держава витратила (з відсотками) вже близько 200 млрд [на підтримку життєдіяльності банку]», — вважає банкір.
Пахачук також зазначила, що отримала лист з підписом Коломойського, в якому той попереджав її, що всі її дії є незаконними і за них вона буде нести відповідальність в майбутньому.
«Чи боїмося ми? З тієї команди, яка прийшла після націоналізації, я вже залишилася одна. Нас намагалися заарештовувати в 2018р, згорів мій службовий автомобіль, потім побили мого чоловіка… Випадковості це? Не знаю. Але так відбувалося. Напевно, ми боїмося, але сподіваємося, що живемо в правовій державі, і ті речі, які зможемо довести [мова про розкрадання в банку при колишніх власниках], відбудуться», — заявила заступник голови Правління ПриватБанку.
27 серпня, відбулася презентація фільму Слідство Інфо «Зірвати банк», заснованого на даних таємного звіту міжнародного детективного агентства Kroll.
Нагадаємо, що уряд США порушив справи про конфіскацію проти Коломойського. Олігарха звинувачують в розкраданні мільярдів в Приватбанку і в їх відмиванні в США.

✔️Сума збитків в межах справи щодо ПриватБанку становить понад 100 млрд грн
Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

✔️Печерський районний суд Києва задовольнив цивільний позов Коломойського проти старшого наукового співробітника Atlantic Council (США) Андреса Аслунда, а також видання «Українські новини» і «Національної суспільної телерадіокомпанії України» у справі захисту честі, гідності і ділової репутації.
Суд визнав недостовірною інформацію, яку американський економіст Аслунд поширив восени 2019р. Зокрема, експерт дав оцінку появі Коломойського на 16 економічному форумі YES (Ялтинська європейська стратегія).
«Якщо Україна поверне «Приватбанк», як того хоче цей чоловік (Коломойський) – це буде повна катастрофа. Це буде хрест на всьому, що робить уряд. Країна більше не отримає ніяких кредитів. І взагалі я не розумію, якщо Коломойський бандит, і він пограбував «Приватбанк», чому він не сидить у в'язниці? Що взагалі тут відбувається?», – дивувався Аслунд.

У підсумку суд визнав звинувачення на адресу Коломойського недостовірною інформацію, яка підлягає спростуванню.

Нагадаю, на початку 2020р. в МВФ заявили, що Україна має покарати колишніх власників «Приватбанку», бо у 2016р, після націоналізації «Приватбанку», уряд докапіталізував його на $5,5 млрд коштами платників податків.

Влад Пономар