Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 17.30 8 жовтня 2020 року

Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 17.30 8 жовтня 2020 року

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими захисниками.

Від початку поточної доби, 8 жовтня, зафіксовано три порушення домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року з боку збройних формувань Російської Федерації. Так, противник здійснив три неприцільні черги зі стрілецької зброї в районі населеного пункту Піски, а поблизу Опитного – дистанційне мінування українських позицій, застосувавши ручний протитанковий гранатомет, пристосований для використання мін ПОМ-2 та ту ж зброю, використовуючи традиційні боєприпаси.

Ворожі провокації не становили загрози життю та здоров’ю військовослужбовців, тому вогонь у відповідь вони не відкривали.
Втрат та поранень унаслідок пострілів серед наших захисників немає.

У районі проведення операції продовжують належно виконувати завдання й інші складові сил оборони. Так, військовослужбовці Збройних Сил України спільно з рятувальниками ДСНС ліквідували пожежі поблизу Попасної та Катеринівки. Триває гасіння осередків загоряння у районі населених пунктів Болотене та Катеринівка.
Від Збройних Сил до гасіння пожеж залучено 115 осіб та 5 одиниць спецтехніки, від ДСНС – 40 осіб та 10 одиниць техніки.

Окрім того, у районах уздовж лінії розмежування сторін саперами ДСНС розміновано майже 11 гектарів території та передано на знищення 60 вибухонебезпечних предметів.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та готові до адекватного реагування на провокативні дії з боку противника.

Слава Україні!