Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 18:00 26 серпня 2018 року

Зведення прес-центру об’єднаних сил  станом на 18:00 26 серпня 2018 року

Упродовж поточної доби, від 7-ї до 18-ї години російські окупаційні війська 6 разів порушили режим припинення вогню.

Противник вів прицільний вогонь з гранатометів різних типів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Під обстріл потрапили позиції Об’єднаних сил у районах населених пунктів Луганське, Південне, Новотроїцьке, Водяне, Гнутове та Лебединське.

У всіх випадках командири підрозділів приймали рішення на здійснення вогневого впливу на противника з метою змусити його припинити обстріл.

Поряд із цим на Луганському напрямку в районі відповідальності однієї з бригад мали місце два випадки підриву на мінно-вибухових пристроях. В одному з них, виконуючи бойове розпорядження командира батальйону щодо перевірки мінно-вибухових загороджень, внаслідок підриву на вибуховому пристрої один військовослужбовець був поранений, ще один зазнав травмування.

В районі оборони іншого батальйону через особисту необережність військовослужбовця стався підрив мінно-вибухового пристрою, в результаті чого два військовослужбовця загинуло, два отримали бойові травми. За даними фактами проводиться ретельна перевірка.

Детальніше про події завтра під час щоденного брифінгу представника прес-центру операції Об'єднаних сил розкажуть командир оперативно-тактичного угруповання "Північ" генерал-лейтенант Володимир Кравченко та командир бригади полковник Олександр Грузевич.

В цілому ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Об’єднані сили продовжують виконання завдань у посиленому режимі.


Loading...