Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 18:00 29 липня 2019 року

Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 18:00 29 липня 2019 року

Від початку поточної доби обстрілів позицій Об'єднаних сил не зафіксовано.
Втрат з української сторони не зафіксовано.
28 липня Збройні Сили України дотримувалися сталого режиму припинення вогню. 
Водночас, збройні формування РФ та її найманці порушили заборону на використання будь-якої зброї. Противник здійснив обстріл КПВВ "Мар'їнка" з великокаліберного кулемета. 
Обстрілів бойових позицій Об'єднаних сил не зафіксовано. 
28 липня в районі проведення ООС представниками Національної поліції України та Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил розкрито 1 тяжке тілесне ушкодження, 2 грабежі, 2 крадіжки та 3 факти незаконного поводження з наркотичними засобами. За підозрою в участі у складі збройних формувань Російської Федерації та її найманців затримано та передано до правоохоронних органів 5 осіб. Виявлено 10 адміністративних правопорушень. 
Вчора через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхало понад 19000 осіб та 2500 транспортних засобів. 17200 осіб та 2100 транспортних засобів перетнули лінію зіткнення у зворотному напрямку. 38-ом особам було відмовлено в пропуску через лінію розмежування.
Військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи в районі проведення операції працювали у штатному режимі. Суспільно-політична та гуманітарна обстановка залишається під контролем Об'єднаних сил.