Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 18.00 8 вересня 2020 року

Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 18.00 8 вересня 2020 року

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається стабільною та повністю контрольованою українськими воїнами. Від початку поточної доби повний і всеосяжний режим припинення вогню у районі проведення операції не порушувався. По всій лінії фронту спостерігалася тиша.

Дотримуючись домовленостей, які вступили в дію 27 липня, наші військовослужбовці продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням.

На жаль, під час проведення інженерних робіт в тилу наших позицій отримали бойове травмування від вибуху міни ПМН-2 двоє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил. Обом воїнам оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров’я задовільний.

На місці події працює керівний склад бригади та робоча група військової служби правопорядку ЗС України.

Військовослужбовці Збройні Сили України спільно з представниками ДСНС та іншими підрозділами Об'єднаних сил продовжують ліквідовувати пожежу на Донбасі. Наразі триває гасіння локалізованих осередків пожежі поблизу Світлодарська.

Перебуваючи у готовності до адекватного реагування на будь-які підступні та провокаційні дії противника, підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню.

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
Минулої доби, 7 вересня, у районі проведення операції Об’єднаних сил на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксоване одне порушення домовленостей Тристоронньої контактної групи з боку збройних формувань Російської Федерації. Так, противник один раз відкрив провокативний неприцільний вогонь зі стрілецької зброї та ручного протитанкового гранатомета перед позиціями наших воїнів в районі населеного пункту Кам’янка на Донеччині.

Військовослужбовці Об’єднаних сил вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат унаслідок ворожого пострілу не було. Захисники України не втрачали пильності та були готові до миттєвого реагування на будь-які дії противника.

Крім військовослужбовців Збройних Сил України, у районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують свої завдання інші складові сил оборони та правоохоронні органи.

За минулу добу представниками Національної поліції України зі складу Об'єднаних сил виявлено 93 адміністративні правопорушення. Окрім того, підрозділами поліції зведених загонів перевірено 5874 транспортних засобів та 5428 осіб. Також були затримані 7 осіб, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.

Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 1895 осіб, у зворотному напрямку – 995 осіб. Через КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування на підконтрольну Україні територію перетнуло 90 осіб, у зворотному напрямку – 158 осіб.

Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою українськими воїнами.

Слава Україні!