Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 19:00 07 жовтня 2019 року

Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 19:00 07 жовтня 2019 року

Впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 14 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
Крім того, порушуючи Мінські угоди противник двічі навмисне обстріляв ділянку розведення сил і засобів в районі населеного пункту Золоте з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив 4 обстріли позицій Об'єднаних сил:
неподалік Чермалика з напрямку Миколаївки – з мінометів калібру 120 мм та 82 мм;
поблизу Пісків з напрямку "Вольво Центр" – зі станкового протитанкового гранатомета та стрілецької зброї;
неподалік Опитного з напрямку Веселого – зі стрілецької зброї;
поблизу Водяного з напрямку Пікузів – з ручного протитанкового гранатомета та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник здійснив 10 обстрілів позицій Об'єднаних сил:
двічі в районі Золотого з напрямку Первомайська – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
неподалік Травневого та поблизу Новолуганського з напрямку Доломітного – з мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також зі стрілецької зброї;
поблизу Луганського з напрямку Нижнього Лозового – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
неподалік Новолуганського з напрямку Доломітного – з мінометів калібру 82 мм;
поблизу Гладосового з напрямку Гольмівського – з міномета калібру 82 мм;
двічі неподалік Новгородського з напрямків Залізна та Широка Балки – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
поблизу Кримського з напрямку Пришиба – з підствольного гранатомета та стрілецької зброї.

Впродовж поточної доби втрат внаслідок ворожих обстрілів з нашого боку не було.

6 жовтня, збройні формування Російської Федерації та її найманці 25 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 82 мм, а також з озброєння БМП, гранатометів різних систем, снайперської та стрілецької зброї.
Крім того, порушуючи Мінські угоди противник навмисне обстріляв ділянку розведення сил і засобів в районі населеного пункту Золоте зі станкового протитанкового гранатомета та стрілецької зброї.
Факти ворожого вогню було зафіксовано поблизу Новотроїцького, Красногорівки, Павлополя, Авдіївки, Богданівки, Новогнатівки, Водяного, Березового, Пищевика, Новомихайлівки, Новолуганського, Попасної, Золотого-4, Луганського, Золотого, Зайцевого, Луганського, Новолуганського.

За минулу добу внаслідок ворожого обстрілу один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув, а ще один – отримав поранення.

Вчора службовцями Національної поліції України та військовослужбовцями Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил серед цивільного населення розкрито 2 факти нанесення важких тілесних ушкоджень, 4 крадіжки, 1 факт незаконного заволодіння транспортним засобом та 4 факти незаконного поводження з наркотичними засобами.

Через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхали 15326 осіб та 2187 транспортних засобів. У зворотному напрямку лінію зіткнення перетнули 14545 осіб та 1969 транспортних засобів.
В пропуску через лінію розмежування було відмовлено 24 особам.

Військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи в районі проведення операції працювали у штатному режимі.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до будь-яких підступних та провокаційних дій противника.