Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 19:00 28 серпня 2019 року

Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на 19:00 28 серпня 2019 року

Впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 9 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил із забороненої Мінськими угодами зброї – мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив 4 обстріли позицій Об'єднаних сил:
поблизу ЛЕБЕДИНСЬКОГО з напрямку УЖІВКИ – зі стрілецької зброї;
неподалік ПАВЛОПОЛЯ з напрямку ВЕРХНЬОШИРОКІВСЬКОГО – з ручних протитанкових гранатометів;
поблизу ВОДЯНОГО з напрямку УЖІВКИ – з ручних протитанкових гранатометів та стрілецької зброї;
неподалік ШИРОКИНОГО з напрямку САХАНКИ, очевидно з метою нанесення максимальної шкоди військовослужбовцям Об'єднаних Сил, ворог застосував безпілотний літальний апарат з підвісом, на якому був закріплений для скиду гранатометний постріл (ВОГ-17).

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник здійснив 5 обстрілів позицій Об'єднаних сил:
поблизу НОВОЛУГАНСЬКОГО з напрямку ДОЛОМІТНОГО – застосував заборонені Мінськими угодами міномети калібру 120 мм, озброєння БМП, гранатомети різних систем та стрілецьку зброю, а в районі ЗАЙЦЕВОГО – заборонені Мінськими угодами міномети калібру 82 мм, станкові протитанкові гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю;
поблизу НОВОТОШКІВСЬКОГО з напрямку ГОЛУБІВСЬКОГО – з озброєння БМП, гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
неподалік ПІВДЕННОГО з напрямку шахти ім.ГАГАРІНА – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів;
поблизу МАЙОРСЬКА з напрямку ШАХТА 6-7 о 12.25 год. противник розпочав обстріл цивільної інфраструктури в районі гуманітарного дорожнього коридору «Горлівка – Бахмут». Застосував при цьому гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети. Через такі дії збройних формувань Російської Федерації та її найманців, що призвели до реальної загрози для життя та здоров’я мирного населення, а також персоналу, який здійснював свою діяльність в КПВВ "Майорське" Командувачем операції Об'єднаних сил було прийнято рішення про тимчасове призупинення його роботи.

Наразі роботу КПВВ "Майорське" відновлено.

27 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці 10 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції Об'єднаних сил із забороненої Мінськими угодами зброї – міномету калібру 82 мм, а також – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Факти ворожого вогню зафіксовано поблизу населених пунктів ТАЛАКІВКИ, ВОДЯНОГО, ПАВЛОПОЛЯ, МАР’ЇНКИ, ЛЕБЕДИНСЬКОГО, СВІТЛОДАРСЬКА.

Впродовж минулої доби внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.

Вчора представниками Національної поліції України та Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил розкрито серед цивільного населення 9 крадіжок, 2 шахрайства та 9 фактів незаконного поводження з наркотичними засобами.

Через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхало 26792 особи та 2884 транспортні засоби. У зворотному напрямку лінію зіткнення перетнули 24710 осіб та 2975 транспортних засобів. В пропуску через лінію розмежування було відмовлено 65 особам.

Військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи в районі проведення операції працювали у штатному режимі.

Підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до будь-яких підступних та провокаційних дій противника.

Loading...