Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на на 17.00 7 грудня 2020 року

Зведення прес-центру об’єднаних сил станом на на 17.00 7 грудня 2020 року

Слава Україні!
Об’єднані сили надійно контролюють ситуацію в районі проведення операції, дотримуючись умов режиму припинення вогню.
Упродовж поточної доби, 7 грудня, було зафіксовано два порушення домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року під час засідання Тристоронньої контактної групи.
Так, російсько-окупаційні війська здійснили неприцільний обстріл українських позицій неподалік населеного пункту Водяне, застосувавши при цьому автоматичний станковий гранатомет. На збройні провокації з боку противника українські захисники вогонь у відповідь не відкривали.
Також, було виявлено факт інженерного обладнання позицій з напрямку тимчасово окупованої Горлівки у бік наших підрозділів в районі населеного пункту Південне.
Наші захисники не втрачають пильності та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.
У районі проведення операції належно виконують завдання інші складові сил оборони. Так, саперами ДСНС розміновано понад 3 гектари території у прифронтовому районі та передано на знищення 46 знайдених вибухонебезпечних предметів.
Військовослужбовці Об’єднаних сил продовжують непохитно виконувати завдання із захисту Держави.
Слава Україні!
ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
Минулої доби, 6 грудня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано. Серед українських захисників бойових втрат і поранень не було.
У районі проведення операції Об’єднаних сил належно виконують завдання й інші складові сил оборони.
Так, за минулу добу представниками Національної поліції України зі складу ОС виявлено 57 адміністративних правопорушень. Підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4328 транспортних засобів та 4207 осіб. Також було затримано 4 особи, яких підозрюють у причетності до збройних формувань Російської Федерації та її найманців.
Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на контрольовану Об’єднаними силами територію прибуло 843 особи, у зворотному напрямку — 401 особа.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил надійно контролюється українськими воїнами.
Слава Україні!