Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 30 вересня 2017 року

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 30 вересня 2017 року

Сьогоднішній день у районі проведення АТО знову не пройшов спокійно. Від опівночі російсько-окупаційні угруповання продовжили обстріли наших позицій, здебільшого, на Приморському і Донецькому напрямках.
Так, від початку доби противник тричі відкривав вогонь з різних видів гранатометів і стрілецької зброї по українських захисниках на південно-східних околицях Авдіївки. Під час цих обстрілів, о 12.45, двоє наших бійців отримали бойові травми. З цієї ж зброї проросійські найманці вночі били неподалік шахти Бутівка. А близько 12 години, внаслідок ворожого обстрілу укріплень сил АТО в районі Пісків, отримав поранення один український військовослужбовець.
На Приморському напрямку напруження зберігалось у районі Водяного. Тут окупанти тричі застосовували гранатомети та великокаліберні кулемети. Також, сьогодні під ворожим вогнем опинились наші опорні пункти поблизу Богданівки і Широкиного.
Водночас із обстрілами українських позицій, що підтверджує недотримання противником мирних домовленостей, бойовики продовжують гальмувати і процес відновлення інфраструктури Донбасу. На даний момент термінового ремонту потребує укріплення протиаварійного захисту дамби на фенольному заводі в Новгородському та газопроводи-відводи у Мар’їнці і Кримському. Ці об’єкти перебувають у безпосередньому наближенні до лінії розмежування. Невиконання відновлювальних робіт може призвести до загострення гуманітарної ситуації та загрози забруднення прилеглих ґрунтів по обидва боки лінії розмежування.

Прес-центр штабу АТО

Loading...