Зведення Прес-центру штабу АТО станом на 18.00 9 квітня 2018 року

Зведення Прес-центру штабу АТО станом на 18.00 9 квітня 2018 року

Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості щодо повного припинення вогню. Від початку доби агресор здійснив 18 обстрілів українських опорних пунктів при цьому вчергове застосувавши озброєння заборонене Мінськими угодами.
Зокрема на Донецькому напрямку із забороненої 122 мм артилерії бойовики обстріляли наші позиції в районі Широкиного та Лебединського, а з 120 мм мінометів – поблизу Водяного. Також по захисниках Лебединського агресор відкривав вогонь з 82 мм мінометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, оборонців Широкиного, Талаківки, Кам’янки, Опитного та Водяного обстріляв з гранатометів різних систем. Крім цього, великокаліберні кулемети окупанти застосували в районі Пищевика, а стрілецьку зброю – по захисниках Пісків та Шахти «Бутівка».
На Луганському напрямку з гранатометів та великокаліберних кулеметів вогонь вівся по наших укріпленнях під Луганським. Також під обстріл з гранатометів потрапили українські опорні пункти неподалік Світлодарська та Катеринівки.
Унаслідок ворожого вогню троє українських воїнів зазнали поранень. Наших захисників доставлено до лікувальних закладів та надано необхідну медичну допомогу.

Прес-центр штабу АТО

Loading...