Україна вперше за 20 років виграла ЧЄ з важкої атлетики

Жіноча збірна України з важкої атлетики стала переможцем чемпіонату Європи, який проходив у Тбілісі. Про це повідомляє http://gazeta.ua/.

За підсумками змагань наші спортсменки виявилися кращими на континенті, повідомляє офіційний сайт Федерації важкої атлетики України.

Цього року українки Юлія Паратова в категорії до 53 кг і Юлія Калина у категорії до 63 кг стали чемпіонками Європи і заробили по три золоті медалі.

Анастасія Лисенко в категорії +75 кг дебютувала на дорослому чемпіонаті Європи і завоювала три "срібла" для України.

Ще чотири важкоатлетки увійшли до десятки найсильніших Яна Дяченко в категорії до 48кг, Марія Хлян - до 69 кг і Ганна Козенко - до 75 кг посіли 6 місце на турнірі, Ірина Деха в категорії до 75 кг розмістилася на 8 місці.

За результатами загальнокомандного заліку українська жіноча збірна посіла перше місце в Європі, друге місце дісталося команді з Росії і третє - Польщі.

Зазначимо, що це перше чемпіонство для української збірної команди з важкої атлетики більш ніж за 20 років. Останній раз наша команда лідирувала в Європі в 1994 році.