В «Укренерго» підтвердили загибель колишнього т.в.о та висококласного інженера Олексія Брехта. Олексій Олександрович особисто керував відновлювальними роботами на одному з нещодавно атакованих ворогом енергооб’єктів, і, на жаль, загинув від струму.
Паралельно заступник голови Офісу президента Шурма отримав підозру від НАБУ. Він уже кілька років ховається не лише від українських антикорупціонерів, а й від німецької поліції — виявилось, що в Мюнхені з награбованим не сховається, і довелось хутко втікати до Австрії.
НАБУ оголосило про підозру колишньому заступнику керівника Офісу президента та його брату за підозрою в привласненні понад 141 мільйон гривень, призначених для виплат за "зеленим" тарифом. Так, це було інше крило поруч із Міндічем, яке було на підсосах енергетичних бюджетів.
Яка мораль?
Нормальні люди вигрібають і гинуть на робочому місці, аби кияни не лишились без холоду та тепла.
Ростислав, народжений у норкових пелюшках — знаменитого діяча СДПУ (о) та Партії Регіонів, накрав, утік і видає з себе жертву політичних переслідувань. Щодо останнього не жартую — він хотів у цьому переконати німецьку владу.
Слідкуємо за руками.
Вангую, що у недалекому майбутньому Ростиславчик може дати інтервʼю про схеми подільників. І все, буде новим героєм — хоч бери і записуй у списки нової патріотичної партії.














!["КАДЫРОВ про Адамчика и новые ПОЧКИ [Пародия]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/01/2186/218658_48xx_.jpg)




