Оказується трампісти замутили власний концерт з Кідом Роком, що був популярним аж у 90-х, та кантрі-співаками, щоб перебить лібєрастічну повєсточку Беда Банні в перерві Супербоулу. Але феєрично програли в одні ворота))) Понад 100 мільйонів аудиторії у пуерторіканця, і 20 млн – у противників імігрантів.
В Америці тупо немає нічого більш популярного в телевізорі, ніж фінал чемпіонату по американському футболу. Там 30 секунд реклами коштують десять(!) мільйонів(!!) доларів. А кількість глядачів прямої трансляції – понад 100 мільйонів людей. І це не рахуючи тих, хто дивиться потім нарізки у всяких рілзах. В перерві матчу завжди відбувається концерт якоїсь актуальної зірки. І цього разу це був прям анти-МАГАфєст (я тільки що придумав цей вираз))) Там виступив пуерторіканський репер Бед Банні, який зараз є одним з найпопулярніших у світі. Ну і звісно, його шоу в перерві Супербоулу було присвячено полікультуралізму США, шо нада всіх любить, бо кожний з нас – народ і всі ми богоносці))) На підпівках - сама Леді Гага, в масовці - цілий Рікі Мартін з Джесікою Альбою (це тільки ті кого я пізнав, знайдіть відос, подивіться, справді неймовірно розумно і круто зроблено) І ще раз – аудиторія онлайн – більше сотні мільйонів людей мінімум.
І от Трамп це обматюкав, мовляв це не він сіяв ненависть роликом з Обамами-обізьянами, а ось ці супербольщики, тобто представники найпопулярнішого в Америці виду спорту сіють ненависть нагадуванням про полікультуралізм США. А трампісти, які хочуть розвернути плавильний котел націй Америки назад в ксенофобічно-расистське стойло, в цей самий час випустили власний концерт. Його назвали «Всеамериканське шоу в перерві», його зробила праворадикальна організація, заснована вбитим блогером Чарлі Кірком. Його рекламував сам Трамп. Навіть з Кід Роком зустрівся в Овальному кабінеті. І от самі організатори повідомили, що їхнє шоу сумарно подивились 20 мільйонів людей. Це включно з тими лібєрастами і дєрьмократами (чи як нас там називають трампісти), які подивились це творєніє, щоб порівняти з Бедом Банні.
В общім, «Bloomberg» нанизав на цю історію ще і провал Трампа з Кеннеді-Центром, і прийшов до висновку у заголовку цієї статті
Культурний переворот Білого дому зазнає поразки
Bad Bunny чи Kid Rock? Під час перерви в Суперкубку глядачі матимуть вибір у культурній війні: артист, який виграв премію «Греммі» за альбом року, перший для іспаномовного альбому? Або артист, який востаннє мав хітовий альбом на початку 2000-х?
Президент Дональд Трамп зробив свій вибір. Помічники заявили, що Трамп буде дивитися виступ Kid Rock, який виступить хедлайнером шоу Turning Point USA в перерві, в якому також візьмуть участь кантрі-співаки Брантлі Гілберт, Лі Брайс і Габбі Барретт.
Трамп і його союзники прийшли до влади, критикуючи мейнстрім-розваги, стверджуючи, що вони перебувають у полоні лівих. Це не нова фрустрація правих. (Хтось пам'ятає обурення з приводу Мерфі Браун у 1992 році?) Але з огляду на прагнення Трампа бути серед багатих, знаменитих і вишуканих голлівудських зірок і бути ними прийнятим, ця атака набула нового рівня актуальності.
«Фантастичний склад учасників шоу TPUSA в перерві, включаючи великого Боба Річі, відомого як KID ROCK», — написав віцепрезидент Джей Ді Венс на X.
Секретар Департаменту війни Піт Хегсет запитав у дописі на X: «Як @DeptofWar може долучитися до цього?»
Якщо це пахне відчаєм, то, можливо, це мовчазне визнання того, що спроби культурного захоплення провалилися, принаймні поки що.
Рік тому Трамп оголосив про захоплення однієї з провідних культурних інституцій Америки, обіцяючи консервативний ренесанс.
«Тільки минулого року Кеннеді-центр влаштовував драг-шоу, спеціально орієнтовані на нашу молодь — ЦЕ БУДЕ ПРИПИНЕНО», — написав Трамп у Truth Social у лютому 2025 року. «Кеннеді-центр — це американська перлина, і на його сцені повинні з’являтися найяскравіші ЗІРКИ з усієї нашої країни. Для Кеннеді-центру НАЙКРАЩЕ ЩЕ ПОПЕРЕДУ!»
Після того, як Трамп звільнив правління, призначив себе головою і наніс своє ім'я на будівлю, «найяскравіші зірки» пішли. Хто з виконавців не хотів асоціюватися з перейменованим закладом? Вашингтонська національна опера, композитор Філіп Гласс, сопрано Рене Флемінг, лауреат премії «Греммі», і танцювальна компанія Марти Грем.
Трамп згодом оголосив, що «Трамп-Кеннеді-центр» закриється на два роки, стверджуючи, що центр потребує реконструкції.
Кеннеді-центр приносить мільйони доларів на рік від продажу квитків, стимулює туризм і забезпечує роботою тисячі людей. Закриття, заплановане на липень, залишить прогалину в культурному ландшафті та громадському житті Вашингтона, але Трамп явно не переймається цим.
Все це відбувається на тлі того, як перша леді Меланія Трамп запропонувала свій власний культурний момент, представивши глянцевий документальний фільм, на створення та просування якого було витрачено 75 мільйонів доларів. Фільм, який заробив близько 7 мільйонів доларів, був жорстко розкритикований рецензентами, які назвали його нудним і пропагандистським. Деякі шанувальники Меланії Трамп, переважно літні білі жінки, все ж подивилися фільм і дали йому високу оцінку на Rotten Tomatoes. (У прихованій культурній війні шанувальники колишньої першої леді Мішель Обами використовували групові чати, щоб заохотити один одного переглянути її документальний фільм «Becoming» 2020 року на Netflix. І, звичайно ж, кількість переглядів цього фільму зросла на 13 000% між 30 січня і 1 лютого).
У більш широкому сенсі, найвідоміші та найвпливовіші в культурному плані артисти уникають і критикують Трампів. Деякі артисти навіть відмовилися від участі в «All-American Halftime Show» TPUSA, не бажаючи «створювати подальший розкол».
НФЛ заявила, що Bad Bunny, який є пуерториканцем і відкрито виступає проти імміграційної політики Трампа, є «правильним артистом для цього моменту». Він продав мільйони платівок і зазвичай виступає іспанською мовою.
У своїх інтерв'ю Bad Bunny сказав, що його виступ буде великою танцювальною вечіркою, але також протестом і декларацією культурної домінації.
«Перш ніж подякувати Богу, я скажу: ICE Out», — сказав Bad Bunny на церемонії вручення премії «Греммі». «Ми не дикуни. Ми не тварини. Ми не інопланетяни. Ми люди, і ми американці. Ненависть стає сильнішою з кожним новим проявом ненависті. Єдине, що сильніше за ненависть, — це любов».
Хоча Трамп заявляє, що не буде дивитися церемонію, він може просто з ненавистю дивитися один з найбільших моментів року для знаменитостей, як він, мабуть, зробив це з церемонією вручення премії «Греммі».
«Я проти них. Я вважаю, що це жахливий вибір», — сказав Трамп в інтерв'ю New York Post про Bad Bunny і Green Day, які також виступлять. «Це тільки сіє ненависть. Жахливо». (Трамп заявив, що «ненавидить» своїх опонентів, а минулого тижня опублікував расистське зображення подружжя Обама.)
Якщо Трамп все-таки подивиться шоу в перерві, ось що він побачить:
«Він один з найпопулярніших артистів на планеті», — сказав Джон Баркер, старший віце-президент NFL і глобальний керівник великих подій, в інтерв'ю The Athletic про Bad Bunny. «Він ілюструє наше прагнення будувати значущі зв'язки між нашими фанатами, поколіннями, культурами і континентами».
Шкода, що Трамп не поділяє цих цілей.











!["СОЛОВЙОВ "наїхав" на Ілона Маска через Старлінк [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/02/2196/219629_48xx_.jpg)







