"9 МІЛЬЯРДІВ - ТЮ-ТЮ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"9 МІЛЬЯРДІВ - ТЮ-ТЮ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"Українська правда" повідомила, що українські держкомпанії, що займаються закупівлями зброї десь пролюбили біля 9 мільярдів грн.

Контори "Спецтехноекспорт", "Укрспецекспорт", "Прогрес", "Агенція оборонних закупівель" тощо наукладали з Міністерством оборони контрактів на 8,9 мільярдів грн, отримали 100%-ву передоплату, вивели гроші за кордон... і не поставили ні фіга.

Що зробило Міноборони? Воно подало на ті компанії в суд - вже біля 30 позовів. Що все це означає? А означає це, що сталася класична схема попилу державних коштів. Я гарантію даю, що перелічені компанії наукладали в свою чергу контрактів з офшорними конторами зі статутним фондом у 500 доларів від яких уже й сліду нема. Зате гроші є - на правильних рахунках.

А суди між державними конторами тривати будуть десятиріччями, платити за все так само державі. Тобто нам з вами.

І от розумієте! Якби у приватній фірмі менеджер уклав отакі контракти на таку суму, то зараз десь на покинутій хаті після первинної обробки паяльником він уже розповідав би бандюкам хто запропонував йому пограбувати фірму і яка його доля. Але тут...

Як там казав герой зелених Паворознюк? "Я крав - але я крав тільки у держави"? Державу пограбувати для них - не гріх, а форма героїзму!

Тобто зважте. Лазні-пральні і БПЛА бригадного рівня армії надає Петро Порошенко. Бісова кількість солдат у ЗСУ отримали зимою відверто хренові зимові штани і бушлати з полістеру, який скрипить, горить і плавиться - я отримав такі. Яйця міноборони купує по 17 грн. 9 мільярдів грн вилітають в трубу як годиться.

Але знімати міністра Резнікова не можна бо без нього НАТО нам зброю не дасть - кожен ЗЕктант вам про те розповість.

Агов! Борці з корупцією! Ви вже кидаєтеся свинками під Офісом президента? Чи ета другоє?

Знаєте що найбільш смішно? Частина ЗЕботів, які виправдовують Резнікова самі збирають кошти для ЗСУ - як волонтери. Тут збирають, аби там крали. Зрозуміло?