Десять хороших новин 13 травня

Десять хороших новин 13 травня

Офіційно підтверджено, що непереможна українська армія таки уїбала по кораблю «Всеволод Бобров», коли він намагався доставити на Зміїний систему ППО. Арестович каже, що не потопили, але сильно поламали, і враховуючи кількість підбитого і потопленого біля Зміїного охрестив його, за аналогією, Змієбаївкою.

Як на мене влучніше сказати Змієйобівка

Ще ЗСУ влаштували лаптям салют з їхнього складу снарядів для «Смерчів» у Херсонській області. Тим так сподобалося, що на радостях 70 із них померли

«Укроборонпром» же навпаки полагодив нам трофейних танчиків та іншого добра аж на півтора мільярди

А від цієї новини я досі волаю в голосінушку. Лапті отримують поранення навіть коли зображають бойові дії на камеру. Пропагандисти знімають сюжети, задля яких примушують їх рити окопи, мінувати-розмінувати, гатити з артилерії у глибокому тилу, зображаючи, що це передова. Але навіть тут у них кілька контузій і осколкові поранення.

Як вони взагалі з таким інтелектом з мамки народилися? Бігме через сраку вилізли

 Перший з семи евакуйованих на безпечну територію завод – Краматорський, вже випустив стартові 10 тонн продукції. Завод спеціалізується на виготовленні кріплень зі спеціальної сталі, вже працює на українську економіку і шукає європейських покупців

Велика Британія ввела санкції проти Кабаєвої, колишньої дружини Путіна, його двоюрідних братів, племінника, бабки Кабаєвої і ще цілого кодла, яке має розкішне життя і спонсорує діда, на якого ж взагалі нічого не записано.

Тим часом у нас теж деяку срань позбавили грошей. Суд таки вирішив, що доходи Ківі від жомової ями, треба повернути державі. Там, на хвилиночку, 1,2 млн грн.

А скажіть, колись не вірилося, що цього бабуїна взагалі хоч за щось накажуть? А тепер він ще й у міжнародному розшуку

Постійна рубрика «горящая росія». На Уралі, площею майже на квадратний кілометр, палає великий трубний завод, а в Омську – військкомат. Це вже восьмий, цифра, схожа на безкінечність

З росії йде ще один виробник паперу – американська компанія Sylvamo Corporation, що випускає папір SvetoCopy, закриває свій величезний комбінат. Так шо писатимуть скоро лапті на бересті, а потім її ж варитимуть, бо жерти теж не буде що

 Якщо наші жінки чекають на своїх чоловіків з війни з любов’ю і пошаною, як своїх захисників, то російські - з хтонічєскім ужасом, наслухавшись від них, що вони виробляють в Україні. Страшно стає лахудрам, що доведеться розплачуватися за крадені речі і криваві гроші своїми ж кривавими шмарклями.

Але є вихід. Вивідай, де знаходиться твій озвірілий лапоть, передай координати в ЗСУ, отримай бонусом гвоздічкі і тисячу рублів.

Вісник веселої русофобії