"ДРУГИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ФРОНТ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ДРУГИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ФРОНТ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

ЗЕкоманда продовжує "ударно працювати на перемогу". Щойно у хлам зіпсовані стосунки з Польщею. Подання скарги у СОТ з приводу обмеження Польщею українського експорту харчів УЖЕ дало наслідки.

Польща уже від 2024 р. припиняє допомогу українським біженцям. Переконаний, біженці будуть щасливі і щиро дякуватимуть дорогому Володимиру Олександровичу.

Палає паркан - палай і хата. Замість розрулювати проблему, ЗЕкоманда вихопила шаблі і пішла на поляків економічною війною, пообіцявши обмежити імпорт польських овочів.

Зустріч Зеленського з Дудою у Нью-Йорку відмінена через (увага!) нестиковку у графіку.

Що це дасть? НІ ЧОРТА! Бо розгляд скарги в СОТ може тягнутися роками.

Що тут можна сказати? Маючи відкритий фронт з Росією, це треба бути просто "генієм дипломатії", аби влізти в економічну війну, з найбільшим партнером і сусідом. Уявити в якому екстазі зараз б'ються Соловйови, Мордани і Скабеєви - мені фантазії бракує.

А як треба було? А треба було врахувати, що в Польщі насуваються вибори. Що польські політики змушені гратися в популізм. Що весь цей атракціон завершиться зразу після виборів і тому найкраще що міг би зараз зробити Офіс президента, це - збити паніку, тихо домовитися з поляками і підтримати як можна, аби після виборів поляки всі ці норми тихо відмінили. Так вчинив би кожен досвідчений бізнесмен.

Проте комікам треба не результат, їм треба ефект. Їм треба показувати як клятий Захід, який типу винний нам як земля колгоспу, підступно гнобить Україну. Аби не було помітно, як ЗЕкоманда не здатна вирішувати проблеми держави.

Не знаю, чи виграє від того ЗЕкоманда? Україна програє точно.