"Кого насправді "денацифікує" росія?" - Ігор Гулик

"Кого насправді "денацифікує" росія?" - Ігор Гулик

На тлі очевидного провалу "української кампанії", про яку російська пропаганда останнім часом воліє більше мовчати, активізувався резервний дивізіон "пророків" і "стратегів". Державна дума рф назагал є, здається, зовсім не законодавчим органом, а радше збіговиськом нереалізованих, й від того - агресивних типів, які прямо таки фонтанують макабричними планами і заявами. Чого був вартий, до прикладу, не проти ночі згаданий покійний жиріновський! Але він такий не один, їх на Охотном ряду легіон.

У п'ятницю, 13-го, олєг морозов, - депутат-"єдинорос" і фахівець з наукового комунізму, заявив про те, що ціллю номер 2 після України стане Польща, яку слід негайно "денацифікувати". "Своїми заявами про Росію, як "ракову пухлину", і про "контрибуцію", яку ми повинні виплатити Україні, Польща спонукає нас поставити її на перше місце в чергу на денацифікацію після України", - написав морозов у Телеграм, рефлексуючи над недавньою статтею прем'єра Матеуша Моравецького. Польський очільник порівняв ідеологію "русского мира" з комунізмом і нацизмом, а Путіна назвав "небезпечнішим, ніж Гітлер і Сталін" укупі взятих.

Ну, ясно, для автора дисертації на тему "Критичний аналіз буржуазних інтерпретацій теорії і практики соціалістичного інтернаціоналізму", а також фрази про путіна як про "знак з небес", у якого "месіанська роль", оцінка Моравецького виглядає святотатством. Але, видається, на росії катастрофічно меншає фанатичних вірних кремлівського старця. Принаймні низка очільників важливих регіонів вже відмовилися балотуватися на свої губернаторські посади або остаточно пішли у відставку. Їх терміново замінили на "в.о.", аби москва геть не втратила керованість провінцією.

Броунівським цей рух у регіонах виглядає лише на перший погляд. Днями Інститут майбутнього оприлюднив цифри, які дають розуміння того, що спонукає регіональні еліти, м'яко кажучи, скептично оцінювати геополітичні "денацифікаторські" плани центру. Так, з даних росстату про населення видно воєнні втрати в областях та федеральних адмінутвореннях рф на 100 тисяч жителів. Лідером є, звісно, Бурятія (99 осіб на 100 тисяч), відтак - Тива (87 осіб на 100 тисяч), Північна Осетія-Аланія – (84/100 тис), Костромська область (58/100 тис), Севастополь (47/100 тис). Кремлівським намісникам вже важко пояснювати "глубінному народові" чужі рішення і чужі прорахунки. Хай навіть вони - самого путіна. Та й бути "офірними цапами" теж не випадає, навіть перед страхом "государєва гнєва".

Тобто реально кремль і його пристаркуватий "вождь" своїми божевільними ідеями "денацифікації" сусідів зробили це з самою росією. І що довше триває загарбницька та ще й до ідіотизму безглузда війна проти України, тим реальнішою стає швидка перспектива серйозної депутінізації ерефії з усіма притаманними цьому процесу складовими: міжнародним трибуналом на кшталт Нюрнберзького чи Токійського, демілітаризацією (ядерного арсеналу, у першу чергу), деконструкцією імперії, тотальними люстраціями чиновників та "партайгеноссе"-"єдиноросів", а також членів партій-сателітів "єр", заборонами на професії, перевихованням задурманених імперською та месіанською маячнею громадян.

А поки це стане реальністю, найефективнішим "денацифікатором" російської орди виступають українські Збройні Сили. Настільки ефективним, що навіть білоруський маріонетковий "бацька", зібравши своїх військових на нараду, заявив буквально таке: "Урок України. Найефективнішими, у тому числі з боку українських Збройних сил, виявилися мобільні групи, які миттєво, несподівано наближалися до супротивника, який їх значно перевершує, завдають разючих ударів, особливо по тилових скупченнях військ. Ми це бачили".

Майбутнє готує для "денацифікаторів" та їхніх сателітів ще не такі відкриття...