"Ми маємо зараз небезпечну ситуацію, яка пов'язана з судовою системою" - Зоя Казанжи

"Ми маємо зараз небезпечну ситуацію, яка пов'язана з судовою системою" - Зоя Казанжи

Мова піде про тих двох, хто на фото. Перший - сумнозвісний екс-суддя Львов, той, чиє російське громадянство - факт доведений. Другий, такий собі Аблов, той, хто фігурував на "плівках Вовка" і який далі продовжує рулити одним із найважливіших судів в країні.

Цей пост раджу прочитати всім, хто каже, що владу під час війни "не можна чіпати", бо типу "внутрішні чвари" заважають перемагати.

Нам заважають перемагати покидьки у всіх гілках української влади. Нам заважають російські агенти впливу. Нам заважають договорняки із ворогами. Нам заважають жадібні тварюки, для яких є одна цінність - гроші. Нам заважають зрадники і колаборанти, які непокарані з 2014 року.

Що робити? Тиснути. Не мовчати. Оприлюднювати. Писати запити. Об'єднуватися.

Mykhailo Zhernakov пише:

"Друзі, дуже не хочеться писати таке в День Гідності і Свободи.

Але ситуація максимально загрозлива.

Вже від кількох незалежних джерел отримав інформацію, що росіянин і один з (екс-)очільників Верховного Суду Богдан Львов домовився в Офісі Президента про підтримку і повне сприяння.

Це означає відразу декілька речей.

Перша. Позбавляти громадянства Львова ніхто не збирається, попри петицію нашої захисниці Alina Mykhailova, що в рекордний строк набрала 25к голосів. Це відкриває Львову шлях до поновлення на посаді судді ВС через напрочуд російський ОАСК (який, як і півтора роки до сьогодні, ніхто не ліквідовує).

Примітно, що справу Львова розглядає Євгеній «шеф, давай учудім» Аблов – заступник голови ОАСК, який свого часу зобов’язав беркут розігнати Майдан. А вже цього лютого, на догоду росіянам, ухвалював рішення про повернення в крісло президента Януковича. Тобто, яким буде рішення Аблова, здогадатися неважко.

Йдемо далі. Повернення Львова на посаді фактично означатиме, що будь-якого суддю з російським паспортом, навіть якщо його наявність підтвердить СБУ (що сталося у випадку Львова) звільнити стане просто неможливо. Бо його все одно потім в рекордні строки поновлять. Що це означає для нацбезпеки, думаю, додатково доводити не варто.

«Але це ще не все!»

Аблов і ОАСК планують не просто поновити Львова на посаді судді ВС. Це зроблять прямо напередодні З’їзду суддів, щоб максимально посилити перед ним Львова і послабити голову ВС Князєва, рішення якого власне й оскаржується.

За допомогою цього, проросійська судова мафія планує зірвати призначення з’їздом 8 нових членів Вищої ради правосуддя, необхідне для судової реформи. Це мінімум на рік заблокує формування ВРП, яка має давати згоду на арешт і затримання суддів-колаборантів, карати суддів-корупціонерів і наповнювати суди новими кадрами.

І тут найголовніше.

ВРП не просто найважливіший орган у судовій системі. Її реформа - №1 серед наших «кандидатських» зобов’язань перед ЄС. І якщо наступного січня з’їзд суддів не призначить туди 8 членів, ми своє головне завдання по євроінтеграції з тріском провалимо. І ні в якому 2023 році ніякого відкриття перемовин про вступ до ЄС не буде.

Ось у такий нехитрий спосіб росія зараз намагається вчергове, як і 9 років тому, відняти в нас мрію про європейське майбутнє.

За допомогою одного покидька-росіянина і ще купки зрадників у мантіях, яких на дев’ятому місяці великої війни ніхто так і не збирається викидати з судової системи.

Даруйте, я в наступні дні писатиму про це ще чимало. Бо це прямо хрестоматійний сценарій, як навіть вигравши війну можна дуже легко програти мир".