"Моментик" - Віктор Трегубов

"Моментик" - Віктор Трегубов

Я вважаю пані Юлію безпосередньо винною в усьому тому становищі, в якому зараз перебуває українська політика та економіка. Серед головних виконавців нашого поточного стану.

Я стежу за українською політикою вже не перше і навіть не друге десятиріччя. Але вона була в ній ще з мого дитинства. Грабувала людей на схемах ЄСУ. Проводила у ВР відверту сволоту, від Королевської до Лозинського. З чоловіка (сина партійного бонзи) бігала до Лазаренка, а з Лазаренка - до Шуфрича. Будувала распаси з Медведчуком та Портновим, гигикала із Путіним. Знищувала помаранчову коаліцію через питання приватизації Нікопольського феросплавного та готувала широку коаліцію із біло-блакитними. Остання не вигоріла лише тому, що Яник якось не сприймав за надійного партнера людину, яку вперше побачив у лазні. Дурила народ найбезсоромнішим популізмом, керувала економікою в ручному режимі, розповідала про жодний танк, що не має виїхати з казарми. Нахабно брехала в очі, девальвувала слово "геноцид", розписувала собі в декларації річний дохід менший за ціну власної сумочки.

Мені дуже крінжово, коли окремі пані вбачають у ній приклад сильної жінки до наслідування. Тоді й Путін - приклад сильного чоловіка.

Цю людину я вважаю безпосередньо винною у втраті цілого покоління та часу, яке ми могли б - і мали б - пустити на розвиток. Мого покоління. Ми могли б жити в іншій, значно кращій країні, якби не амбіції однієї дуже безпринципної пані.

Із неабиякою насолодою я спостерігаю, як закінчується магія. Як натовп не слухає, як починають сміятися, як на обличчі з'являється вже дев'ятий слой мейкапу, як рейтинги падають до третіх, четвертих, шостих місць.

Але я повірю в те, що ми видужали, лише коли чергова "партія Юлі" не потрапить в Раду взагалі. Піде. Кине гроші в рекламу. Та не пройде.