НЕВЖЕ НАСТАЛА ЕПОХА ПРАВДИ?

НЕВЖЕ НАСТАЛА ЕПОХА ПРАВДИ?

Ну, хто б міг подумати! Виявляється, у нас справді настав кінець епохи брехні і почалася епоха правди. Наш сонцелікий найвеличніший лідер Галактики дав інтерв'ю відомому американському журналісту Фаріду Закарію (англійською!), де підтвердив, що гроші в міністерстві оборони України крали. Але є нюанс.

1️⃣ Фарид Закарія: Вдома ви боретеся з корупцією. Ви звільнили міністра оборони. Ви призначили нового міністра оборони. Це те, що, як ви знаєте, дуже турбує людей на заході. В Україну надходить багато грошей. Як ви вважаєте, ви змогли зупинити корупцію та створити систему, яка це зупинить?

Зе: Насамперед ми маємо розуміти, що все, що належить до правосуддя та справедливості в Україні, на сьогодні для людей є дуже чутливим питанням. І саме через війну, через те, що ми боремося за такі цінності, ми не можемо жити так, як жили роками до того, як жили десятиліттями. Зараз немає значення, як усе було раніше. Важливо, як це буде після війни та після перемоги. Інша країна, інший народ, інше покоління, інший шлях.

2️⃣ Фарид Закарія: Чи здатні ви зробити зміни, щоб вийти на цей новий шлях?

Зе: Звісно! Ні, я не маю іншого вибору. Тут я не маю альтернативи, і я її не хочу. Ми не хочемо мати жодних компромісів із будь-якими не лише корумпованими людьми, але навіть з думками про це. Розумієте?

3️⃣ Фарид Закарія: Але послухайте, є багато людей, які кажуть, що в перший рік (мається на увазі перший рік повномасштабного вторгнення) було багато корупції. І саме тому ви звільнили міністра оборони.

Зе: Перш за все, ви повинні знати, що всі ці випадки, всі вони не пов'язані з допомогою наших партнерів. Тобто йдеться не про зброю від наших партнерів, не про гроші на зброю, не про гроші для бюджету, щоби виплачувати пенсію, соціальну допомогу тощо. Це інші справи, це не про партнерів.

4️⃣ Фарид Закарія: Тобто це українські гроші?

Зе: Це українські кейси. Але так чи інакше для мене це зараз не має значення. Ми боротимемося і переможемо у цій війні. Але знову ж таки, я заявляю, це не гроші наших партнерів. Що дуже важливо наголосити.

◾️◾️◾️

Бачите, як просто. Це українські кейси. І для Зе це кейси, це він так називає крадіжку українських грошей у його міністерстві оборони під час війни. І зараз для Зе це не має значення, Гроші наших західних партнерів вони не брали. Все чесно. Які можуть бути претензії?

Президент країни Україна в інтерв'ю зізнається, що у його міністерстві оборони крадуть, але крадуть свої гривні, а не американські долари! Президент України про це знає, що крадуть і нічого не робить, але мріє про світле майбутнє після війни!

Вже на підставі цього інтерв'ю усі численні правоохоронні органи України мали б розпочати розслідування та допитувати винних. Але нічого цього немає. Чому?

А може, сам президент в долі? Інакше як пояснити його одкровення та відсутність реакції? Ну, можливо, одкровення - це по дурниці. Він і про зрив операції з вагнерівців проговорився на інтерв'ю, коли заявив, що особисто сам усе злив телефоном Бульбапюреру. Вже давно відомо, що Зе не можна випускати на інтерв'ю без папірця. А мікрофон у вусі не гарантує того, що він щось не зморозить від себе.

У нашому інформпросторі це інтерв'ю взагалі не з'явилося. А ось у США ці одкровення розійшлися всіма каналами.

А ще позавчора в агенції REUTERS вийшла велика стаття «Звинувачення у корупції продовжують переслідувати високопосадовців Зеленського». І знову миготять знайомі прізвища - Єрмак, Татаров, Рєзніков, Шефір, Венедиктова, ets.

Так проходить мирська слава.

У березні – травні 2022 року всі парламенти світу зустрічали Зе аплодуючи та стоячи.

А вже у вересні 2023 року Зе став символом мерзенного мародерства та корупції.

Кому ще з виборців Зе незрозуміло, що їхній кумир – абсолютно ненавчальний тупий організм? Всесвіт дав Зе неймовірний, немислимий шанс стати іконою 21 століття. А Зе все бездарно прогундів і став нашим вироком, як і обіцяв. (Тут він не збрехав)

~~~

Готельєр Бандерівець