"Пандочка дня"

"Пандочка дня"

Доброго всім здоровлячка і діточок побільше, поки не почалося. З вами знов поки що - ну вже терпіть! - Дафа замість падре і повірте, сьогодні в мене для вас буквально децл новин.

Для затравки: от буквально від завтра Укрзалізниця знов зможе у міжнародне сполучення. Щоденно з Центрального київського вокзалу буде відходити потяг на Відень, що прямуватиме через Будапешт. Квитки вже є.

На расії припинив працювати один з найперших новинних порталів. Кажуть "дєнєх нєт" і триматися вже теж не можуть. Яка_сумна_новина.джіпег.

Прем'єр-шмигаль країни пообіцяв, що як тільки, так і зразу то піднімуть зарплати вчителям. Нє, не до 4к долярів, а лише на 400-600 грн. Вчителі, тримайтесь. Так скоро і до долярів дійдуть!

Ще одна "Яка_сумна_новина.джіпег." - Литва позбавила говноШарія статусу біженця та оголосила його персоною-нон-ґрата. Особливо радіти поки що нема чому, бо він найняв найдорожчу компанію адвокатів (біженець, мать його їті) і то поки що триватиме, але напрям правильний.

Ну і основна новина. Петро Порошенко має намір продовжувати розвозити полуницю на схід у нагрузку до антиснайперських комплексів відеоспостереження. Але є одне але, як то кажуть. Треба гроші. Треба багато грошей, а імєнно 400к грн. На 9 ВОПів і зразу поменшає отих повідомлень про "життя нашого війського забрав ворожий снайпер". І якщо не ми, то хто?

5169 3305 2068 6400

карта Привату (Антонина Бузило, ГО Справа Громад)

або

IBAN рахунок:

UA193052990000026002016226051

ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД (ЄДРПОУ: 42992954)

Призначення платежу:

благодійна безповоротна допомога на користь ГО від "ПІП"

Якщо не ми, то хто?

Алла Комарова