"Пандочка дня"

"Пандочка дня"

Зі святим вечором, парафіяни! Христос воскрес!

А я вам пандочок приніс.

**********************

Шарій — все. Литва позбавила його статусу біженця. Він подав апеляцію, але навіть адвокати Шарія стверджують, що надії на це мало. Втрата ним статусу біженця у Литві може означати депортацію цього педофіла з Євросоюзу.

*********************

“Євросолідарність” не дала внести в порядок денний антиукраїнські зміни до закону про мову. Моносброду не вистачило голосів.

***************

 Міноборони стверджує, що Україна до кінця року отримає від США три бойові катери типу “Island”. Усі три катери надійдуть до України зі встановленими на борту корабельними системами виробництва США та бойовими модулями.

**************************

Наступного тижня посли країн Євросоюзу продовжать пакет санкцій проти Росії, введених через окупацію півострова Крим і міста Севастополь. Санкції будуть продовжені ще на один рік.

***********************

Міжнародний астрономічний союз (IAU) назвав малу планету на честь українського вченого Івана Пулюя.

Це зроблене на честь 175-річчя вченого. Українського фізика та одного із авторів першого українського перекладу Біблії.

*************************

Влада Росії збирається продовжити заборону на польоти російських авіакомпаній в Туреччину. Таким чином російські туристи в червні не зможуть дістатися на відпочинок в цю країну.

Відсутність росіян, як на мене, це серьйозна причина відвідати Туреччину.

********************

Сьогодні ВР прийняла Закон про заборону використання пластикових пакетів. Це дуже добре. А ви знаєте, що ще три роки тому українській школяр із Житомиру розробив технологію виробництва паперу з опалого листя? При цьому вартість продукції дорівнює вартості звичайного паперу, тому виробництво є конкурентоспроможнім. Вже в цьому році Житомирська компанія Re-leaf починає продавати паперову продукцію з опалого листя вже в промислових маштабах.

Вітаємо чудову ініциативу.

*****************************

Дасть Бог день — дасть і панду. А я, протоієрей Олександр Дедюхін вам про них розповім