"Пандочка дня"

"Пандочка дня"

Зі святим вечором, парафіяни! Христос Воскрес і я спробую написати вам про наші маленькі переможеньки.

**********************

Ми всі разом, зі «Справою Громад» зібрали більше ніж 350 000 гривень. За три доби 1168 чоловік прийняли участь у проєкті. Це комплект захисного обладнання для 8-го батальйону. Ми разом спасаємо життя українських захисників.

На наступному тижні ми відправимо обладнання на фронт, де його почнуть монтувати.

Це все не кінець. Далі — буде.

*******************

Служба безпеки України виявила на Луганщині прихований арсенал військових засобів ураження.

Схрон було облаштовано на горищі занедбаної дачної будівлі на околиці Привілля. Ця зброя мала винищувати українців, але цього вже не станеться.

********************

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт № 5109 про запобігання та протидію антисемітизму в Україні. Будь-яке пригноблення — це погано. Вітаємо такий Закон.

*************************

Згідно з рішенням КМДА у Києві з’явиться сквер імені Героя України, Василя Сліпака, відомого оперного співака, Героя України, який загинув у боях на Донбасі.

**************************

Пісня SHUM, з якою гурт GO_A виступив на Євробаченні, стала першою піснею українською мовою, що потрапила до чарту Billboard.

Про це свідчать дані рейтингу на сайті Billboard.

Відповідно до рейтингу, пісня займає 80 місце в чарті.

Трек став першою в історії композицією українською мовою українського гурту, що дебютувала у щотижневому глобальному чарті Billboard 200.

************************

Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно і банківські рахунки пропагандиста Анатолія Шарія. Сподіваюсь справа дійде і до партії Шарія.

*****************************

Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час зустрічі з делегацією сенаторів США, які перебувають в Україні, звернувся із проханням організувати зустріч американського та українського президентів до переговорів Байден-Путін.

Справжній державник дбає про державу. «Нічого про Україну без України»

**********************

На сьогодні все. Дасть Бог день — дасть і панду, а я, протоієрей Олександр Дедюхін вам про них розповім.