"РОШЕН ВИМАГАЄ РОЗСЛІДУВАННЯ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"РОШЕН ВИМАГАЄ РОЗСЛІДУВАННЯ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Ну все панове, остаточно доведено. У влади війна закінчилася. Почалися вибори. А вибори по-зеленому це завжди цинізм, бруд, звинувачення за принципом "я скажу, що ваші доньки шльондри - а ви виправдовуйтеся". І звісно це відосики Зеленського-непорочного, ковідного і бучанського.

Телеканал "1+1" вчора верещав від радості - в Румунії-де, затримали цілу вантажівку цигарок у... вантажівці РОШЕН. Уявляєте яка сенсація? Порошенко виходить, цигарки до Європи контрабандою тягає! Новину (як це любить "1+1") старанно обсмоктали, мовляв і митні документи в машині були на солодощі, і машину затримали румунські митники. Тощо й тощо.

Що це сильно нагадує? Ну так. Історію "Порошенко убив брата".

І це не збіг. Бо мульку про "РОШЕН возить цигарки контрабандою" оприлюднила... па-бам! Програма "Гроші" Олександра Дубінського. Дубінського, якого Мінюст США назвав російським агентом і проти якого впровадив санкції - але він досі заступник голови комітету ВРУ з питань фінансів і податкової політики (тобто заступник Гетманцева - зразкові "Слуги народу").

А я оце голову сушив - якого милого Дубінський останнім часом з'явився в ефірі "Плюсів"? Він же (уявіть!) критикує репресії зеленої влади проти УПЦ МП. Він же заявляє, що влада не має права втручатися в церковні справи. Характерно, що в унісон з Дубінським в підтримці московських попів, що засіли в Києво-Печерській лаврі співає... Анатолій Шарій.

І той самий Шарій теж нині гучно співає про "РОШЕН возить цигарки контрабандою". Ви запитаєте, то виходить що за цією провокацією стоїть Москва? Москва ненавидить Порошенка і російські пропагандисти цього не приховують. Так-то воно так, якби не одна деталь з біографії Шарія. В часи коли Шарій працював у виданні "Обозрєватєль" його безпосереднім керівником був... па-бам!

Михайло Подоляк. Так-так, він. Той що нині працює в ОПУ... Та біс його розбере, ким він там працює - якимось позаштатним радником який навіть ЗП в ОПУ отримувати не мусить. Проте коментує всі дії влади. І всі політтехнологи Києва знають, що головний по піару в ОПУ - Подоляк.

Те що влада вже готується до виборів - не секрет. Влада увірувала в камлання Буданова, що війна закінчиться до кінця літа і готується восени переобиратися - на хвилі перемоги. Владі потрібно багато-багато грошей. А грошей нема, бо навіть міністри уряду Шмигаля б'ють на сполох, що на воєнні витрати держава щомісяця витрачає 130 мільйрдів, а збирає 80. Тому - економлять на зарплатнях військових. Тому буде дорожчати паливо через повернення до попереднього ПДВ. Тому знову гноблять ФОПів. Тому запущена історія з електронними рецептами - корупційна схема у чистому вигляді.

І тому Зеленський кинувся їздити по фронтах, а "Квартал" запустив "Гумористичні наступи".

І ще, ЗЕвлада робить те, що завжди робить під час виборів - оббрехує своїх опонентів і влаштовує проти них провокації. При чому, як бачимо, в створенні провокацій влада не гребує навіть послугами посіпак Москви. Дубінський, Шарій... Гадаєте ФСБ цього не бачить і не відслідковує? Гадаєте Москва не нагадає зеленим про все це під час переговорів?

Чому я кажу, що історія з цигарками у фурі з лейблом РОШЕН - провокація? Та тому що РОШЕН оприлюднив заяву, в якій він зажадав об'єктивного розслідування цієї контрабанди. РОШЕН повідомив те, про що "Гроші" Дубінського підступно промовчали.

Фура затримана в Румунії, НЕ БУЛА власністю РОШЕН. Це була фура приватного перевізника, з яким у РОШЕН була угода на надання транспортних послуг. Те що сталося з фурою після того як її загрузили на РОШЕНІ, компанія не відає. А враховуючи, що програмку склепала контора Дубінського і враховуючи те що вийшла провокація саме у день річниці розправи в Бучі (тобто коли треба було заглушити всі розмови про провину Зеленського), висновок очевидний. Все це була спланована провокація зеленої влади проти Петра Порошенка.

Зрештою, всі крапки над "і" розставить слідство. Слідство, якого вимагає РОШЕН.