"Скільки живемо, стільки вони на нашій шиї" - Олена Кудренко

"Скільки живемо, стільки вони на нашій шиї" - Олена Кудренко

Хвиль переселення українців на територію сучасної російської федерації було декілька. І примусових, і типу добровільних. Знайшла історії про те, як вмовляли мешканців заходу України переселитися на наш південь. А вони туди їхали та бачили розруху (звичайно, після голодомору ж), і писали листи додому, 99% негативні, що ні, сюди переселятися не варто. А у комуністів були плани по переселенню - то ж яка це "добровільна" справа, якщо плани?

Переселялися на заробітки. Переселялися, бо обіцяли золоті гори. Переселялися, бо будували, будували, будували, а потім залишалися там жити. Переселялися, бо спочатку Москва викачала наш газ, а потім забрала наших спеціалістів до себе на газові родовища... Переселялися, бо вже сучасна Росія зробила собі імідж великої - і ті, у кого були комплекси меншовартості, побігли "пріобщіться к вялічію".

Радянський союз побудував все, що є в Україні, кажуть вони? А навпаки не хочуть? Дармоїди, кажуть вони про нас? А правду знати не бажають? Ту саму, яка і є реальністю?

В 2021 році Шойгу написав якусь статтю щодо побудови на російському сході кількох нових міст чисельністю мешканців від 300 000 до мільйона. Хто мав побудувати? Так українці ж.

С...ки. Скільки живемо, стільки вони на нашій шиї.