"Те, що народжене повзати, не повинно розповзатись в своїх апетитах на чужі землі" - Олена Кудренко

"Те, що народжене повзати, не повинно розповзатись в своїх апетитах на чужі землі" - Олена Кудренко

- Уря-а-а-а.... а-а...

День так званого ВМФ росії, залишки кораблів якого вже ховаються як щурі в нашому Азовському морі, і в нашому Чорному морі.

Восени другий за розмірами банк росії, скоріше за все, потягне за собою в прірву суттєву частину банківської системи росіян. Бо ВТБ напередодні скооперувався з тією компанією Wildberries, 20% складів якої ми вже розбили, і далі буде. Зазначають, що клієнтів там - 80 мільйонів (про це каже В. Мілов, начебто солідне джерело, а у мене питання, звідки ті мільйони на вимираючий росії. Але тим не менш). Їх голова Центробанку в звітах вперто повторює про тимчасовість процесів, і я зловила себе на думці, що тимчасовість насправді - виключно в існуванні росії як "федерації". Те, що народжене повзати, не повинно розповзатись в своїх апетитах на чужі землі. На їх сподівання про тимчасовість чудово відповідає Мадяр - "паразитуюча нація", яка має уйоб...вати за Урал. Там терміни їх тимчасовості вже буде вирішувати Китай, зважаючи на те, про які умови існування вони з ним домовляться.

Для мене на цьому тижні прозвучало два маркери:

- здається, Лавров (не хотілося б переплутати) за нещасні 35 хвилин зустрічі з американцями встиг закинути найголовнішу для російського сьогодення тезу - що вони готові до перемовин, "якщо..."

- Пєсков у розмові з Казахстаном повторив про готовність росії до завершення війни, "якщо..."

Далі звичне розкрите хлєбало на те, щоб Україна виконала якісь умови. Але це все не про умови нам - це про те, що їх притискає. Саме на це варто звертати увагу.

А залишкам російського так званого ВМФ - трикратне тихеньке "уря-а-а" з вуст маленької людинки, яку вони самі обрали до влади.