"ТРОХИ ПРО РОСІЙСЬКИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ТРОХИ ПРО РОСІЙСЬКИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Панове, я прошу не шукати зраду в діях російських добровольців на Бєлгородщині. Ніякої зради там нема і не передбачається.

По-перше, використовувати в своїх інтересах колаборантів, то нормальна практика, яка тягнеться з часів ще Давнього Риму. Нам вигідно за певних умов аби роботу робили громадяни Росії, не бачу в цьому нічого поганого.

Я виклав уже пост про цінність Бєлгородщини для русскіх – і його зразу ж завалили скаргами. Бєлгородщина – це потужна аграрна база, серед іншого 22% російського виробництва свинини і 15% комбікормів. Бєлгородщина це 80% покладів руд Курської магнітної аномалії. Якщо все це просто перестане видобуватися і вироблятися, Москві уже стане кисло.

Очевидно, Москва буде змушена зняти з Донбасу частину сил і перекинути на Бєлгородщину. Нам цього і треба.

По-друге, секрет Полішинеля, в Росії не бракує людей які ненавидять Путіна і його владу. Чому б не використати їх у своїх інтересах? Ви скажете, вони теж не визнають Незалежну Україну? А нам не до лампочки? Наразі їм до перемоги над Путіним як до неба пішки. Я сильно сумніваюся, що цей стан речей зміниться в найближчому майбутньому.

По-третє, ми не раз казали, що після війни треба буде створювати буферну зону між нашими кордонами і Московією. Існують різні сценарії як це зробити. Наприклад – оточити Україну державами-лімітрофами з числа колишніх російських регіонів. Такий план цілком реальний, і цілком може бути, що Україна вдасться саме до нього. Отут як раз знадобляться російські добровольці.

Захід у відповідь перестане нас підтримувати? Шановні, а ви всерйоз думаєте, що російські добровольці зайшли на російську територію без узгодженням з Заходом?

Я вже писав, я взагалі сильно сумніваюся, що проект російських добровольців придуманий в зеленому ОПУ. ТАК драьувати Пуйла там не наважилися б ніколи. Натомість багатий досвід використання подібних формувань мають МІ-6 і ЦРУ. Я доступно пояснив?

Не шукайте зраду там де її нема. Я особисто ніяких ознак зради наразі не бачу.