Володимир Олександрович діє як справжній нарцис.
Він, звичайно, пам`ятливий і вдячний учень. І вірний друг.
До пори.
Він обіцяв з Єрмаком прийти/з Єрмаком піти. І ось — не сталося.
Він у 2005-2019 їв з рук Коломойського. Це по грошам було краще, ніж підтанцьовувати за 3 копійки у авторитарного Маслякова.
ІВК навіть пограбувавши нас з вами (вивіши бабки з Привату) — кинув 41 мільйон вірному і здібному учневі. Через офшорку на Кіпрі.
І з учнем розрахувався, і учень відтоді на гачку.
Ну і ми ж з вами не про всі оборудки знаємо. Може там і більше баблєцо гуляло.
Але «вдячний учень» зробив так: спочатку все було щиро і з вдячністю: президент України через Єрмака/Татарова сховали Коломойського по надуманим звинуваченням в СІЗО СБУ.
Від американської феміди, яка дуже хотіла розпитати ІгарьВалєріча за оборудки і афери в США — бо там за такими ганяються по-дорослому, а не абияк.
В комфортні умови помістили пересидіти лихо (бо хтось тут ще подумає, що Бєня сидить в общій камері, ага), з кавоваркою, прислугою, прогулянками. Вобщєм — уважуха до статусу.
Але младоолігархи спочатку почали розбирати на запчастини і пхати по бездонним кишеням бізнес ІВК в Україні.
Потім втратили повагу до колишнього дона — ставляться зверхньо і перестали говорити з повагою.
От Коломошка і спіймав абідку. Тепер називає талановитого разваділу Міндіча недозятем і говорить, що той на папу мафії не тягне, а Найвеличнішого називає Наполеончиком.
А після того, як Вова здав друга Алібабу як пусту тару - ІВК взявся качати права.
І шантажує, що може щось розповісти. А розповісти він може багато чого. Тут у президента і так з рейтингами погано. А тут ще Карабас усі воєнні тайни здати хоче.
Гучно запросив журналістівсьогодні на суд — типу розкажу таке — абхахочєтєсь.
Мені Ігор Лапін ще вранці сказав: 100 пудов суд замінують, чи автозак зламається, бо не можна піплу чути те, що ІВК знає. Так і вийшло.
Але ж такій публічній і веселій особі як ІВК рота просто так не заткнеш: треба домовлятися. Або...
Вобщем у Зеленського зараз не просто чорна полоса, а ситуйовіна: треба і збитого Єрмака десь від слідчих ховати, і з ІВК щось рішать.
От жалко пацана.







!["ДОН "всемогутній" - про приліт дронів у Чечню [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2025/12/2167/216768_48xx_.jpg)










