"ВЛАДО, А ТИ НА УКРАЇНУ ПРАЦЮЄШ?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ВЛАДО, А ТИ НА УКРАЇНУ ПРАЦЮЄШ?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

- Ця влада зірвала забезпечення армії зимовою формою, власне зимою. Тому українці зітхнули і купили форму самі;

- Ця влада прийняла закон, за яким за суперечки з командирами стали повноцінно садити, називаючи суперечки непокорою. Але українці зчепили зуби і це пережили;

- Ця влада не забезпечила фронт автотранспортом. Українці зітхнули і скинулися на транспорт, від пікапа Б/В, до Фоденів і ДАФів спільно з Фондом Порошенка.

- Ця влада під час війни зберігає на посаді Міністра оборони, чиє відомство купує яйця по 17 грн. Але українці знизали плечима і сказали: "Після війни розберемося";

- Ця влада ПІД ЧАС ГАРЯЧОЇ ФАЗИ ВІЙНИ обмежала війстковим зарплатні. Українці стиснули зуби і продовжили боронити Україну з такими ЗП.

- Ця влада ШТУЧНО обмежила ввезення в Україну головного трудяги-БПЛА - коптера "Мавік-3", обізвавши його "весільним дроном". Українці здійняли галас і примусили владу ввезення Мавіків розблокувати.

- Ця влада під час війни пролюбила в Міноборони 9 мільярдів грн. Українці знизали плечима і сказали - хіба ж то вперше?

- Зараз влада силиться обкласти волонтерів податком у 20% на надходження. Українці...

У мене одного виникає питання - а ця влада українців дустом ще не пробувала?

Недорога влада, як ти гадаєш, після перелічення всіх наведених фактів, чому у мене в коментах РЕГУЛЯРНО з'являються думки, що ця влада - не українська, і що вона мріє Україну не захистити, а вигідно злити ворогу? Але порохоботи заважають.

Владо, що означають всі оці дії? Це дурість чи це зрада? Міністр не розуміє, що фронт тримається на волонтерах? То нафіг женіть такого міністра - хай ходить в прокуратуру і доказує, що він запропонував обкладати волонтерів податками з дурної голови, а не за підказкою Москви.

Влада! Я завжди вважав тебе некомпетентною і нетямущою. Заяви твоїх міністрів мені як бальзам на душу - ти, владо, вкотре доводиш що шапітолій ніколи не стане капітолієм. А значить скоро підеш геть, мені на радість. Але.

Ідеться про долю моєї країни. Долю України. За яку я воював. Тобі, владо, клепки бракує збагнути як тебе дискредитують твої міністри?

Ну так не дивуйся. Не дивуйся коли Зеленського і компанію називають симпатиками Москви, що працюють на шкоду Україні.

Не розумієш чому? Прочитай мій допис спочатку.