"Высказывания немецких чиновников всё больше пахнут российским газом" - Олег Шарп

"Высказывания немецких чиновников всё больше пахнут российским газом" - Олег Шарп

Посол ФРГ Фельдгузен: "Размышление, что Россия может напасть на Украину, если не будет газового транзита, - спекуляция. Мы не знаем, нападёт она или нет."

Феерично! Высказывания немецких чиновников становятся всё печальнее для Украины и всё больше пахнут российским газом.. И, главное, со стороны этой власти стало некому объяснять таким вот послам, что Россия уже 7 лет, как НАПАЛА.

Как можно было всего за два года развалить антироссийскую коалицию, с таким трудом созданную предыдущим президентом?

Хотя, что тут удивительного, если Зе-власть и Украина, это как:

▪️ "Папик" и искусство;

▪️ Саша Грей и девственность;

▪️ Кива и интеллект;

▪️ Илон Маск и Рогозин;

▪️ 95 квартал и Мартин Скорсезе.

Видимо, этот напиток нам суждено испить до дна - может, нынешнее Зазеркалье и есть рецепт выздоровления Украины методом отталкивания от дна? Только этого дна я пока не вижу, а кислорода в баллонах всё меньше.

* * *

❗️ UPD. США і Німеччина, нібито, хочуть укласти угоду, покликану послабити геополітичні вигоди Москви після завершення будівництва СП-2. Також Україні можуть компенсувати транзитні збори, які будуть втрачені через те, що трубопровід буде пролягати в обхід території нашої країни.

Так, Германія та США можуть надати допомогу Україні в будівництві нових електростанцій і розвитку інфраструктури на тлі завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2". Також Німеччина висловила готовність розпочати переговори з Росією стосовно продовження транзиту російського газу через Україну. Про це пише видання Bloomberg.

Відповідно до джерела, США й Німеччина також обговорювали можливість припинення постачання газу "Північним потоком", якщо Росія вирішить чинити тиск на Україну. Крім того, в США допускають можливість введення санкцій проти Росії, якщо вона скоротить постачання в Україну.

* * *

❓ Ох, щось мені не дуже віриться в такі заохочувальні призи. Особливо з урахуванням того, що Зе-владу міжнародні партнери фактично відсторонили від процесу прийняття подібних рішень.