Прочитав я про "новий" "мирний план трампа" про який сьогодні написали в "Зєркало Нєдєлі" і маю що сказати.
Ні, не про сам план, не про трампа і не про путіна. І навіть не про те, що вчора Україна і'з допомогою Європи його фактично відкинули, викликавши горіння дупи старого куколда.
І навіть не про те, що каже автор тої статті: "Якщо Україна підпише "мирний план трампа" в тому вигляді, який нам зараз підсовують американці, роздратовано волаючи "швидше-швидше-швидше", то наша країна залишиться і без територій, і без гарантій безпеки, і без можливостей розпоряджатися грошима на власне відновлення і без корисних копалин, вже взятих під контроль американцями "ресурсною" угодою
Я хочу сказати про дикунство, зраду інтересів України, брехню і черговий обман українців. Про глибоке провалля між українською владою і інтересами України і українського народу.
Коротко про суть цього документу (без останніх змін узгоджених з ЄС):
1) визнається російський контроль над Кримом, Донецькою і Луганською областями. Їх повернення вирішується тільки дипломатично. Тобто, ніколи.
2) говоритися про демілітаризовану зону покордонах Луганської та Донецької областей і по лінії зіткнення в Запорізькій і Херсонській області, але не описано жодного механізму її створення чи функціонування.
3) обмеження чисельності армії жертви (України) і не обмеження чисельності армії агресора.
4) якщо росія обстріляє Україну то не отримає нічого, якщо Україна обстріляє росію, то гарантії пропадають.
5) якщо росія нападе знову, то отримає ЯКІСЬ санкції, а Україна буде мати змогу апелювати до не ратифікованих ЗАПЕВНЕНЬ (не гарантій) "подібних до 5 статті НАТО". Але напад має бути "значним", "умисним" і "тривалим". Тобто, якщо він буде значним і не тривалим, або якщо штурми будуть тривалими і незначними (ну як зараз, по кілька мотоциклістів), то очевидно не ратифіковані ніким "запевнення" діяти не будуть. В будь-якому випадку все буде вирішувати особисто Трамп. А що станеться якщо він здохне, переоберуть іншого - відповідей про "запевнення нема".
Я думаю на цьому досить.
Чому це зрада, дикунство і прірва між інтересами влади і України, навіть попри те, що, судячи з усього, такий "дИкумент" відкинули?
Це дикунство і зрада, тому що цей документ обговорювали.
1) Тому що, Зеленський, який 3 роки свого президентства виконував Мінські угоди (всяко критикуючи їх і їх автора і навіть переслідуючи його кримінально) обговорює навіть не те, що відмову від територій (чого ніколи не було у Мінських), а описує процедуру розведення військ одним пунктом "угод" без жодних деталей і це для нього нормально. Про що були Мінські? - Про процедуру розведення військ, і подальшого політичного врегулювання, яке закінчується поверненням Донбасу Україні. Після великої повномасштабної війни з Бучами, після того як росія ні на сантиметр не поступилася територіями за Мінськими угодами за 8 років їх існування, а поступки робив тільки Зеленський (Золоте, Станиця Луганська), Зеленський знову стає на ці ж граблі, не маючи жодних уточнень створення демілітаризованої зони. І маючи тепер союз трампа і путіна. Розказати де буде межа цієї "демілітаризованої" зони?
2) те саме стосується умов за якими ми втрачаємо гарантії безпеки при обстрілі Росії, а Росія може обстрілювати (бо це ж не тривале, велике і значне просування). Зеленський, який 3 роки стикався з маніпуляціями росії з приводу обстрілів і бачив як брехнею росія готується до повномасштабного вторгення, далі валить по тих самих граблях. Цікаво, скільки будуть діяти ці "гарантії" з такою умовою, зважаючи на союз трампа і путіна і той факт, що американський куколди несе проросійську дічь подекуди покручє Соловйова?
3) те саме стосується нових "запевнень". Мені імпонувало те, що Зеленський згадував Будапешт (бо за це підорство рано чи пізно гарантам прийдеться платити окремо, в тому чи іншому виді), але тепер, після ініційованої Зеленським ресурсної угоди з анонсованими ним же "гарантіями" чергові граблі "запевнень", вершиною яких є персонально путінський недоумок і шахрай, який через 5 місяців почне сцяти собі в штани на публіці і здохне через 2 роки. А далі що?
До чого тут Зеленський? - спитаєте ви?
До того, що ці всі пункти не пропрацьовані ним і його командою. А те, що команда вносила зміни це очевидно, бо з'явився пункт "подібно до 5 статті НАТО". Не трамп же вносив його і не путін.
І тут найцікавіше... Для чого це вносили? Для захисту України і українців у майбутньому? - Бугага, зважаючи хоча б на ті три пункти описані вище. Чи зважаючи на реальність "5 статті НАТО". Дронова атака була не так давно на Польщу. На Румунію - регулярно. Літаки в повітряний простір залітають. Кабелі перерізають, аеропорти дронами (малими) атакують заважаючи руху. І що там 5 стаття НАТО? НАТО здатне нам чимось домопогти, наприклад, матеріально чи якось організаційно, але військово - це мертва організація в умовах коли його очолює путінські худобина.
То для чого, вносили "подібно до 5 статті НАТО"? - для того, щоб обдурити українців. Щоб продати нам чергову пустишку, з непрописаними умовами. Щоб годувати нас лайном про вступ в ЄС і "фактично НАТО", але "забути", демілітаризаційна зона сама просунутися до Києва за рік чи два, бо рижий дід-ганлон буде завжди на стороні путіна, забути, що має повне право далі обстрілювати Україну без будь-якого військового впливу "запевнянтів". Путіністи навіть не протестують проти цього, бо знають, що це просто пцстишка.
І хто це все робить? - трамп? путін? - ні, українська влада, яка закриває "зупинити срачі" і об'єднатись. Обєднатитись, в чому? В тому, що українців, влада вважає дебілами, яким можна впарити "подібно до НАТО", але забути за те, що дійсно важливе.
І взагалі, за місяць цієї історії з путінським договором і я так і не зрозумів в чому сенс для України брати участь в обговоеннях цього ідіотизму? Чому зараз? Чому "вже-вже"? Що змінилось? Ми відступаємо? Так ми відступаємо вже 2 роки, після відставки Залужного через те, що "ми стоїмо на місці". Тепер ми на місці дійсно не стоїмо.
Чому пересічний українець, в тому числі той, хто цікавиться політикою, не може зрозуміти відповіді на просте запитання: чому САМЕ ЗАРАЗ ми обговорюємо капітуляцію, яку нам нав'язує країна, яка майже нічого, або навіть нічого нам не дає? "Бо ми все одно втратимо Донбас"? - То може тоді і будемо обговорювати, ні. А може не втратимо. А може до того діда понесуть вперед ногами. Чому Україна саме зараз має робити такий вибір? Тому, що в уяві путіна і його рижого нікчеми росія настілтки потужна, що місяць тому захопила Купянськ?
В цій ситуації не "срачі треба припиняти", а поговорити з людьми в чому причина капітулювати зараз, в найбільш незручний момент, до виборів в США.
Тим більше, що всі проблеми, що привели до такої ситуації на фронті так чи інакше зводяться до внутрішніх проблем - розкрадання під час війни і мобілізація принесена в жертву рейтингам.
Тому, так виглядає, що єдина причина зараз обговорювати капітуляцію, ще й в такому вигляді - це відвести увагу від розкрадань і "династії" і "повернутися з перемогою" у вигляді брехні про "вступ в ЄС" і "гарантії подібно до НАТО", щоб виграти вибори і мати змогу ще поміндічити.
Але неминучий геноцид мільйонів українців - це точно не те, що Україна має принести в жертву чиїмось рейтингам чи бажанню обісцяного путінського чорта отримати якусь премію.



















