"Як далеко б ми вже були, якби не було цього цирку уродів...?" - Mason Lemberg

"Як далеко б ми вже були, якби не було цього цирку уродів...?" - Mason Lemberg

Ото прочитав чергові "новини" і задумався над тим, як далеко б ми вже були, якби не було цього цирку уродів.

Якби офіцери не боялися що їх посадять в тюрму за занадто велику ініціативу в знищенні окупантів і вони будуть сидіти там, без права застави як Червінський, поки суспільство робить вигляд що не бачить.

Якби цирк уродів не знищував військове виробництво руками відвертих тварин: не вривався на підприємства що виробляють зброю, не фоткав там документацію, не вилучав клістрони, не проводив аудити через кошторисний прибуток, зупиняючи роботу ітд.

Просто щоб люди, які виробляють зброю для армії не боялися щось робити, не переживали що завтра до них прийдуть виродки і посадять їх в тюрму.

Якби попукані клоуни, замість світіння їбалами в телевізорах і прогнозів про рак путіна, займалися зрадниками, хоча б на рівні звільнених територій і тоді б не було трагедій з 52 жертвами в сільському кафе.

І це тільки малееееенький шматочок про те, як цирк уродів впливає на життя людей, знищення ворога ітд.

А є ще фінансова складова. З ігровими установками в літаках, телемарафони і фільмами про поворознюка.

Є ще корупційна. В рамках якої мільярдами крадуть на солдатських харчах.

Є ще суспільна. А там повне розчарування і деградація.

І можна багато про що тут говорити, але саме тут українці самі собі принесли таку ситуацію. Коли замість того, щоб повірити в себе і в свої власні сили, якими ти і давав пизди свиням з боліт, вони створили культ золотого теляти з того, хто нічого крім горя, біди, сліз і крові цій країні не приносив.