Який піп, така і паства

Який піп, така і паства

Не встиг відгомоніти пропагандистський нарратив, що нам треба побільше звинувачувати Захід за "навмисні повільні поставки" і лякати Захід утворенням "терористичної організації українців-месників", прилетіло від Бена Уолеса. А окремо попереджувальний постріл в Вашингтон Пост:

 - Зеленський розлютив адміністрацію США своїми твітами перед самітом НАТО.

Інформаційно-пропагандистська кампанія Єрьмака-Зеленського повністю провалилася.

Косплей ізраїльської теми з тиканням під носа всім нашої жертовності, як і передбачалося, дуже швидко знецінила наші жертви і почала набридати Заходу.

А політичні атаки на лідерів головних держав-союзників з боку банди Зеленського створюють проблеми уже для них особисто всередині їх країн і змушують захищатися через свої ЗМІ: нагадувати, що Україна корумпована, що сама не приділяла уваги своїй безпеці, що у Зеленського проблеми з демократією (бантустан).

Тобто Офіс Зедента своїми тупими діями знищує репутацію України серед західної публіки, яка нас підтримує.

Зеленський ні на що не здатний. Він ні на що не впливає і вже нічого не вирішує. Вирішує все зброя і гроші Заходу. А цей петрушка лише корчить "лідера вільного світу" і збирає якісь "Ставки". Насправді, його ще якось сприймають виключно тому, що він легітимний представник сотень тисяч українських героїв, які своєю силою змусили світ з нами рахуватися. Та політично ця банда - банкроти.

Вони вже проблема для всіх нас. Вони і далі будуть поглиблювати розкол між нами і союзниками, між українцями всередині країни і послаблювати нашу внутрішню силу примітивізуючи суспільство відсутністю демократії, критики, плюралізму думок. Все це в кінцевому рахунку вестиме до необхідності Миколи і Василя платити за помилки додатковою кров'ю.

Одне шкода: зелений нарк насаджує гнилу мораль своєї зграї серед нашого населення.

Невдячність, нахабство, хамство, безвідповідальність, непостійність, невірність своєму слову, дріб'язковість, злодійкуватість і знову невдячність.

Невдячність один із важких гріхів насправді. І посполиті довбні на її насадження велися значно менше, якби у нас була наша нормальна церква, яка їх би потроху привчала до правильного. Не сказати, що я прям аж такий віруючий, але вважаю, що краще вже нормальна релігія ніж секта святого Боневтікія. Всеодно магічне мислення з нас не дінеться нікуди і ніколи, а ті, хто радісно б'ють себе в груди, що "в це не вірять", просто потім замінюють релігію всякими гуру, проповідями суббот і сектами "несіть мені по три рублі".

Саме тому більшовики першим ділом і знищити старих пастирів, щоб стати новими, і пасти овечок. От і їхні зелені послідовники роблять те саме. Вони прекрасно знають цей простий механізм людської свідомості, а тому ПЦУ тримають в бані, а самі поставили вівтар і свого гуру із-за нього віщати кожен вечір проповіді.

Але гнида може керувати лише гнидами. Який піп, така і паства. Він буде робити всіх такими, як він.

От тільки нормальні люди в світі співпрацювати з гнидами довго не будуть.

Джон Сміт