"ЗАХІД ХОДИТЬ ТАТАРОВИМ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ЗАХІД ХОДИТЬ ТАТАРОВИМ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Публікація агенції "Ройтерс" про 78% українців які вважають Зеленського винним у корупції, про 55% які вважають що надання західної військової допомоги має призвести до боротьби з корупцією, а ще про корупціонера і решалу Олега Татарова, прямо на тлі візіти Зеленського до США, ЗЕботва вже намагається подати як провокацію Москви. Паралельно знову активізувалися нотки штибу "кляте НАТО нас зливає" та "Захід нам до скону віку винний, бо НАТО не воює з Росією на кордонах Польші і Балтії", які спалахнули після фрази Уоллеса, мовляв "Захід - не Амазон" і "українці мають бути більш вдячні".

Я просто переконаний, що антизахідна риторика в дописах ЗЕботви і дотичних до них позеленілих істот буде лише посилюватися. І от чому.

ЗЕботва силиться довести ніби повідомлення у західній пресі про корупцію в Україні спрямовані виправдати західний істеблішмент за скорочення фінансової і військової допомоги Україні, яке типу не стається виключно тому що "Бубочка бореться".

Проте реальність така, що від часів скандалу про "яйця по 17 грн", допомога від Заходу не скоротилася - вона зросла. Нам дають системи озброєнь про які раніше казали категоричне "Ні!"

Скорочення не відбувається. А що відбувається? А відбувається обвал рейтингу Володимира Зеленського і його поплічників через повідомлення про нові й нові корупційні оборудки. Приходять ті повідомлення не з каналів "Прямий" і "П'ятий", а від журналістів і видань, які Зеленського президентом зробили. Чому так відбувається?

А тому що Захід твердо виконує програму про яку я вже не один раз писав. Претензії Заходу до Зеленського нікуди не поділися. Зеленський брутально порушував Конституцію України. Заленський ламав через коліно судову владу. Зеленський зруйнував корпоративне керування держкорпораціями. Зеленський вибудовує вертикаль влади не за принципом профессіоналізму, а за категоріями відданості особисто йому. Скориставшись війною, Зеленський по факту придушив свободу слова і обмежив роботу опозиційних ЗМІ. Тощо.

Представники Заходу постійно наголошують - вони допомагають не Зеленському з Кварталом. Вони допомагають народу України. Тому народу що вже 1,5 роки веде жорстоку боротьбу за право на існування. І як показує практика, допомага ця не меншає аж ніяк.

Проте. Допомога українцям-патріотам, ніяк не означає допомогу естрадно-цирковій владі Зеленського. Зеленського не раз попереджали, що треба дружити з реальністю і уважно думати - що, коли і кому він говорить. Навіть у ті часи, коли профіль Зеленського друкували в журналі "Time", Захід ненав'язливо повідомив, що Зеленського про російське вторгнення попереджав голова ЦРУ особисто, який для того завітав до Києва. Ще - як Зеленський просив вивести з санкційного списку російського олігарха Абрамовіча. І ще багато цікавого.

Ще тоді я писав, що все те - лагідне поплескування по дупці. Для тонусу. Канчуки засвистіли лише зараз. Корупційні скандали навколо Зеленського спалахують один за одним. Володимиру Зеленському прямо натякають, одіозних осіб на кшталт Єрмака і Татарова доведеться позбуватися. Або....

Власне "або" ми й побачимо. Бо Зеленський не позбудеться Татарова і Єрмака - без них він державою керувати не зможе. Тому повільно, але наполегливо Захід рейтинг Зеленського множить на нуль. Захід гарно пам'ятає, що в прихід Зеленського до влади чималий внесок зробили активісти грантових організацій, фінансованих його ж структурами. Тобто Зеленського зробили президентом, в т ч його ж, Заходу, руками.

Очевидно, Захід прагне виправити свою ж власну помилку. І чомусь я переконаний - виправить. Виправить, не завждавши шкоди всій іншій Україні.