Президент доручив органам влади розробити пропозиції для так званого внутрішнього плану дій, який допоможе Україні вистояти в умовах війни.
Мета — зробити все можливе, аби зберегти єдність та досягти результатів у різних сферах розвитку країни
Про різні плани дій мені є що сказати з огляду на свій величезний досвід.
Заодно українці мають порадіти милозвучності наших прізвищ.
Працював я якось в Сумській ОДА цілим начальником управління молоді та спорту.
І з приходом кожного нового голови адміністрації починався новий шухер. Нова мітла по новому мете, ви ж знаєте.
І ось, усі управління отримують чітке завдання: запропонувати нові плани дій.
Чиновники уточнюють: маються на увазі річні плани? Так вони ж є: туди напхано усі заходи, які хоче провести управління/департамент?
Ні, кажуть їм, це має бути якась видима стратегія, з місією, баченням, стейкхолдерами і бенефіціарами. Коротше, покажіть: ви шарите у тому, що вам доручено, чи так, реагуєте на виклики?
Такі штуки зазвичай узагальнює департамент економіки. Бо потім їм же малювати програму соціально-економічного розвитку регіону. Тому усі отримали доручення до кінця тижня привезти плани дій у своїх галузях.
Я жалів своїх дівчат в управлінні. Тому поїхав відвозити сам наш план дій. Бо знаю, там в кінці п’ятниці переддедлайнові емоції. Усі на нервах.
Так і є. Згружають з флешечки мій план дій в економіці. Заходить молоде дівча з управління охорони здоро’я. Тільки вчора на роботу взяли — і тут же відправили “під танки” з їхнім планом дій.
Вона заходить, чує напругу кабінету, несміливо питає, чи туди потрапила. І тут начальник управління економіки біжить на неї:
- ви з управління охорони здоров’я? Де ваш план дій? План дій ваш де?
- ой, а я не знаю. У нас не Пландій, у нас наче Близнюк начальник.
Завіса.