"ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИДУМАВ ЧОМУ ВІН НЕ ВИННИЙ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИДУМАВ ЧОМУ ВІН НЕ ВИННИЙ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Поки ми тут хором регочемо з доручення Арахамії до ідей китайського комунізму, сталася подія надзвичайної важливості. Зеленський придумав чому він не винний. Ну от тобто, колись на заводі де я працював, була така приказка: «У мене на ділянці аварія сталася. – Ти прийшов розповісти про причини? – Ні я пришов розповісти чому я не винний!»

Вже півроку ми спостерігаємо одне й те саме шоу. Генеруючі компанії підвищують ціни на електрику та тепло. Люди починають збурюватися. І тут приходить добрий чарівник… вибачте президент Зеленський, і вручну міняє тарифи до більших ніж були раніше, але трошки нижчих ніж обіцяли. Очевидно, довічно так тривати не могло. Рано чи пізно мусила прийти мить, коли тарифи підвищать – і суттєво. Нічого дивного, 2,5 роки зелена команда господарювала так, що я просто дурію від запасу міцності залишеного їй від часів Порошенка. За моїми оцінками різке підвищення статися мусило набагато раніше. Проте.

Щойно Нацкомісія з енергетики і тарифів передала повноваження з регулювання діяльності підприємств теплопостачання з державного рівня на місцевий. Тобто відтепер саме місцева влада буде домовлятися з генеруючими компаніями про ціну. Тобто – тарифи відтепер встановлюватиме місцева влада!!!

Просто на секунду замисліться і уявіть собі суперечку про тарифи між керівництво ОТГ села Задрипанськ і керівництво ДТЕК, тобто Амєтовим-молодшим, власною персоною. Як ви гадаєте, які шанси будуть в села Задрипанськ добути бодай якусь знижку? А в промислового міста, де борги за комуналку вже сягають астрономічних обсягів? По суті, у всіх них вибір один з двох, або плати скільки скажуть і вчасно, або терміново придумувати як опалювати приміщення дровами… які теж грошей коштують, взагалі то.

Коли Зеленський йшов на президентські вибори про тарифи він казав так: «Питання яке на «П» починається і на повний капець закінчується?» Як у всьому іншому, в питаннях тарифів Зеленський маніпулював по-чорному. Я гарно пам’ятаю відосики, де Герус із серйозним виглядом просторікував про те які існують шляхи зменшення тарифів. Так – напряму зменшити не обіцяли. Але робили вигляд що збираються. Той самий Герус невдовзі зайнявся імпортом білоруської електрики в інтересах Коломойського. І той самий Герус після виборів розповів що Зеленський про тарифи жартував.

Жарти нині стають несмішні. За опитуваннями, на момент виборів президента зменшення тарифів очікували більше половини тих, хто проголосував за Зеленського. Але тарифи не зменшилися. Ба-більше, вони й не лишилися такими як були за Порошенка. Тарифи наразі зросли у 1,4-2 рази проти часів президента Порошенка. Вимоги зменшення тарифів нині, це по суті вимоги повернути аби було як за Порошенка. І не тільки з тарифами.

Я нагадаю, що у бюджеті на 2021 р. удвічі біло скорочено суму на субсидії малозабезпеченим громадянам. Очевидно, давно пора питати у Зеленського – що там з його обіцянками? Я не маю ілюзій щодо наших громадян, мулька «треба ще почекати – він старається» чимало наших співвітчизників все ще повторюють як мантру. Але рано чи пізно з очей падає будь-яка полуда. Зелена – в тому числі.

Певно – в ОПУ теж це розуміють. Тому вони роблять те, що вміють робити найкраще. Вони призначають винного – місцеву владу. А самі вони тепер – «у доміку». Винуватого Зеленський для населення знайшов, а далі хоч трава не рости. Які серії в серіалі «Мій улюблений комік» покажуть в новому сезоні – я подивлюся з інтересом.