Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 23 серпня 2017 року

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 23 серпня 2017 року

День Державного прапора України у районі проведення АТО пройшов відносно спокійно. З опівночі зафіксовано 4 випадки порушення перемир’я. В основному, ці обстріли були не прицільні і носили провокативний характер.
Зокрема, на Луганському напрямку бойовики двічі відкривали вогонь з гранатометів і стрілецької зброї по наших опорних пунктах неподалік Кримського. А близько 13 години противник випустив 2 міни калібру 120 та 82 міліметри у районі Новоолександрівки.
На Донецькому напрямку ворог бив із великокаліберних кулеметів по українських укріпленнях в районі Авдіївської промзони.
Майже на усі збройні провокації сили АТО відповідали прицільним вогнем, тож вогневе протистояння було нетривалим.
І хоча цей святковий день не став повністю спокійним, в усіх прифронтових містах і селищах пройшли урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг у районі проведення АТО вже давно став символом, який демонструє не лише незалежність і героїзм українців, а й показує прагнення нашого народу до європейських цінностей і мирного життя. Саме тому наш двоколор так надихає патріотів і так шалено лякає ворогів.

Прес-центр штабу АТО

Loading...