"росії треба зупинка війни, і це ми вирішуємо, коли дати або не дати росії такий мир" - Владислав Смірнов

"росії треба зупинка війни, і це ми вирішуємо, коли дати або не дати росії такий мир" - Владислав Смірнов

Проблема з обговоренням путінських умов капітуляції України в тому, що всі починають їх обговорювати замість задати просте питання:

 — А не сходити тобі нах#й?

Путін не переміг, а програв. Українська армія впевнено тримає фронт. Путінський контрнаступ, який він почав ще в листопаді 2023 року і угробив за 2 роки мільйон солдат — провалився. Російська армія досягла лише скромних результатів у вигляді зруйнованої Авдіївки, місячного пейзажу Мар'їнки і руїн декількох інших колишніх районних центрів.

Тому британська розвідка вважає, що Путіну для захоплення 100% Луганської, Донецької, Запорізької і Херсонської знадобиться ще 4,4 роки і ще 2 млн вбитих і поранених. Ні часу, ні людей на це в путіна немає.

Тому це Росія в тупику. Це для рашки продовження війни невигідне, бо веде до розпаду внаслідок грандіозних економічних проблем.

Це росії треба зупинка війни.

І це ми вирішуємо, коли дати або не дати росії такий мир.

Але борза макака все так перевернула в головах дурнів по світу, що мир, який потрібен їй, випрошуємо ми. Бо він погрожує продовженням людських втрат, до якого Росія буцімто "нечутлива", і якщо ви хочете припинити вмирати, то дасте йому все.

Але ні. Це ми маємо висувати свої вимоги рашці.

Наші вимоги до Росії мають бути наступні:

1) Росія має повністю забратися з усієї міжнародно визнаної української території. Ніякі нові договори нам для цього не потрібні. Росія має повернутися до Договору про російсько-український кордон 2003 року, який сам же Путін підписав. Повернення територій має розпочатися саме з Криму, бо саме з Криму почалося попереднє порушення. Росії має повернути Україні викрадених дітей, полонених, майно, викрадені культурні цінності з музеїв південної України і Криму.

2) Росія має виплатити Україні компенсації за всі завдані збитки. 1 трильйон доларів або 5 трильйонів доларів ми порахуємо окремо. Компенсацію ми готові взяти російськими арештованими в західних банках коштами, нафтовими і газовими родовищами на російській території, що під'єднані до нафтогазової інфраструктури зв'язаної з Україною, іншими промисловими активами і родовищами корисних копалин.

3) Росія має надати гарантії ненападу на Україну. Ці гарантії мають включати:

• видача путіна в міжнародний трибунал, вилов і притягнення до відповідальності всіх фашистів винних в попередньому нападі, — які замовляли, закликали, пропагували, виправдовували агресію проти України;

• засудження і оголошення поза законом всіх агресивних експансіоністських ідеологій Росії: комунізму, імперства, "русского міра", рускоправославного фашизму;

• відмову від тоталітаризму, повернення Росії до свободи слова, проведення чесних, вільних, відкритих, демократичних виборів;

• початок дискусії про майбутній устрій території росії, включно з правом народів на самовизначення;

• чисельність російської армії, кількість озброєнь має бути знижена до розміру, який не загрожуватиме Україні;

• для етнічного українського населення на території Росії, яке складає за різними даними до 30% від загальної кількості росіян, мають бути відкриті українські школи і дитячі садки, культурно-просвітницькі центри, українська церква і засоби масової інформації; мають бути дозволені українські партії;

• українська мова має бути зроблена мовою загального вжитку на рівні з російською.

4) Росія зобов'язана покаятися за злочини здійснені проти України у минулому: голодомори, депортації, розстріли інтелігенції, викрадення ресурсів, знищення і викрадення культурних пам'яток. Це покаяння має відбуватися у вигляді повернення назад Україні із ермітажу і інших музеїв, фондів і приватних колекцій Росії всіх культурних і історичних цінностей викрадених у попередній роки і століття. Також Росія зобов'язана за свій кошт організувати програми фінансового спонукання для переселення на територію України етнічного українського населення, з забезпеченням переселенців підйомними на перший час.

  Але Україна мовчить. Україна не висуває власні вимоги, лише мичить щось про готовність до миру, але шляхом трішечки згвалтування, а на грубу форму згвалтування ми не згодні.

Бо зеленського в команді рижої підстилки разік опрокинули, що його план миру і вимоги до росії "нареалістичні", бо він "не може перемогти Росію". І Зеленський тут же здувся. З тих часів ми і не чуємо нічого про наші вимоги до немитої.

Ну так і Путін не може перемогти Україну. Але Путіну хоч 100 разів повторили, що його умови нереалістичні, він продовжує гнути свою лінію і "не реалістичне" робить реалістичним в головах у всяких ідіотів типу трампа.

І тому ми обговорюємо якусь дурню, що ми з якогось беня маємо відводити ЗСУ з території, яку путін не може захопити, і вводити в Україні другою державною мову попущеної країни.