"Росіяни стрімко опускаються на землю" - Тамара Горіха Зерня

"Росіяни стрімко опускаються на землю" - Тамара Горіха Зерня

«ЗАПОВІТ»

Як прийдуть, то закопайте...

Дивитися відео з Криму - мед по грудях.

Кажуть, за час окупації півострова туди переїхало близько 700 тисяч росіян. І тому дехто вже задається питанням: що з ними всіма буде після деокупації?

Сам факт таких питань - не риторичних, а цілком собі практичних - уже величезне досягнення.

Росіяни стрімко опускаються на землю, як виявилося, прильоти по їхніх заводах і наливайках дуже прочищають мозги.

Я взагалі не бачу проблеми.

Буде масова депортація:

пішки,

на віслюках,

дрезинах,

плотах...

Окупанти дійсно виходитимуть з Криму з ручною кладдю.

Всі правочини, проведені з 2014 року, не матимуть чинності за українськими законами.

Ті українці, які продали житло росіянам, знову повернуться у свої будинки як законні власники. Гроші покупцям ніхто не поверне, це податок на окупацію.

Новий житловий фонд, набудований росіянами, буде націоналізований.

Квартири будуть роздані українським ветеранам. Не без скандалів, бо отримають і ті, хто воювали, і ті хто ні, але що у нас відбувається без скандалів?

Курорт як такий розвиватиметься без російського впливу і капіталів, це буде зовсім інша концепція. Українці поїдуть туди на відпочинок, європейці також.

Коли з цієї рани висмикнуть російський іржавий гвіздок, оздоровиться абсолютно все, у тому числі атмосфера, ставлення до клієнтів і ставлення місцевих жителів одне до одного.