New York Times повідомляє, що дії росії на полі бою підірвали її репутацію як військової держави.
Рашисти так довго носилися із образом «другої армії світу», так довго нею всіх лякали – що розвінчання цього міфу коштуватиме їм дуже дорого.
Для багатьох країн Південно-Східної Азії США стають більш привабливим постачальником зброї. Тим більше, що якісна перевага засвідчена найкращою перевіркою – полем бою.
Тому росії доведеться ще довго видихати наслідки кремлівського божевілля – навіть після депутінізації і деімперизації. Місце росії ще довго буде на дні.
Україні слід скористатися можливістю – відновити свій ОПК (зокрема на засадах співпраці з країнами НАТО), відродити призабуті протягом трьох років проекти і розширити своє місце на ринку зброї. Переможців люблять усі.
1. На росії впали продажі будівельної техніки.
У третьому кварталі року у росії продали всього 3000 одиниць дорожньої, будівельної та спецтехніки. Це на 43,4% менше, ніж торік.
Обвал продажів будівельної техніки є ознакою майбутнього спаду в будівельній галузі та зниження інвестиційної активності загалом.
2. Індія купує російське вугілля зі знижкою 70%.
Нафту, до речі, Індія теж купує у рф із знижкою – близько третини.
Азійські країни не поспішають приєднуватись до ініціатив ЄС і США щодо обмеження цін на російські енергоносії – бо і без того отримують значні знижки, позбавляючи рашистів надприбутків.
3. Споживання сталі у російському машинобудуванні за дев'ять місяців 2022 року впало на 21% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Причина зниження попиту - дефіцит комплектуючих та розрив ланцюжків поставок, зупинка виробництва частини клієнтів, вихід закордонних виробників обладнання з російського ринку, а також зниження конкурентоспроможності російських виробників проти імпорту виробів з Китаю та Туреччини, і обмеження просування виробів на експортні ринки.
4. Туреччина відмовилася пускати російські військові кораблі у Чорне море.
Після дев'яти місяців очікування Туреччина так і не дозволила кораблям російського Тихоокеанського флоту пройти через Босфор і потрапити до Чорного моря. Вони попрямували назад до Владівостока.
5. Логістичні компанії попереджають, що росіяни ризикують не дочекатися новорічних подарунків, замовлених у китайських інтернет-магазинах.
Терміни доставки з Китаю, за їхніми даними, зросли на 30%.
І далі ж буде...