4 природні масла, які замінять сонцезахисний крем

4 природні масла, які замінять сонцезахисний крем

Шкода ультрафіолетового випромінювання, на жаль, не перебільшена: передчасне старіння, сухість шкіри, можливий дерматит і навіть рак. Ось лише невеликий список того, що можуть подарувати, здавалося б, невинні сонячні промені. Якщо ти не користуєшся промисловою косметикою, влітку використовуй в ранковому догляді такі масла з SPF.

Якщо ти їдеш в дуже спекотні країни, зроби виняток і використовуй для догляду кошти з СПФ не менш 30. Це захистить тебе від обгорання.

Кокосове масло: SPF 7

Кокосове масло - відмінний засіб для захисту від сонця в міських умовах. Американські фахівці вважають, що це - найкраще масло для захисту від ультрафіолету.

Якщо ти плануєш довгий рейд по місту, нанеси кокосове масло перед виходом на тіло і буквально зовсім трохи - на волосся (максимум сірникової головки для довгого волосся). Що стосується догляду за обличчям, то кокосове масло може забити пори і спровокувати появу прищів. Тому будь обережна і використовуй масло кокоса для обличчя тільки, якщо ти впевнена, що твої пори воно не забиває.
 
Масло насіння малини: SPF 25

Масло насіння малини - унікальна за своїм природним складом, його радять використовувати на пляжі в наших широтах.

Масло дуже багата на вітамін Е, воно призупиняє процеси старіння, а також живить шкіру, розгладжує зморшки. Крім того, воно сприяє утриманню вологи в шкірі і загоює шкірні ушкодження. Ідеально підійде для всіх типів шкіри.

Масло ши: SPF 7


Одне з найбільш ніжних масел. Так, масло ши можна застосовувати навіть для ніжної дитячої шкіри. Воно відмінно вбирається, захищає шкіру і зволожує її. Цікаво, що американські племена завдають це масло вже багато століть на шкіру і волосся, щоб захиститися від палючих променів африканського сонця.

Єдиний недолік масла: воно може бути камедогенним. Тому перед використанням на шкірі обличчя, засіб необхідно протестувати.

До слова, масло ши - відмінний спосіб відновлення волосся. Його можна наносити на злегка підсушене волосся. Головне, не переборщити з кількістю масла.

Масло авокадо: SPF 6

Ще одне прекрасне масло для захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання. Масло авокадо володіє безцінними властивостями для сухої і зрілої шкіри. Воно відмінно справляється з лущенням і екземою.

Відмінний засіб для догляду навколо очей, воно відмінно підтримує оновлення клітин.

До слова, масло авокадо можна застосовувати не тільки перед виходом на сонце, але і після перебування на пляжі, щоб провести процедуру глибоко харчування і зволоження.
Источник


Loading...
Loading...