"Футбол - жорстока гра..." - Гліб Бабіч

"Футбол - жорстока гра..." - Гліб Бабіч

У класичних шпигунських фільмах, старі шпигуни вчили молодих - "Найкраще місце для таємної зустрічі - натовп. А футбольний матч - ідеальне місце."

Але це не те - це інше. Не виривайте з контексту.

Насправді, в сучасному світі існують тисячі різних способів таємного спілкування. Без зустрічей в натовпі. Так що це дійсно - інше.

І варіанти тут два. Або Ігор Валерійович забанив в спілкуванні неслухняних "умовно колишніх" підопічних, щоб порозумнішали, і самі прийшли пропонувати йому підвищений "профіт". І вони порозумнішали, і прийшли.

Тому, що без допомоги бабусі у пустотливих онуків не виходить переставити ліжка в борделі. І замутити чергову "схему" обдурювання обдурених.

Або, що теж ймовірно - вони роблять не ховаючись все, що захочуть. Всі вже звикли, що їх слова ніколи не стоять витрачених букв. І не мають з реальністю нічого спільного. Тому, всі все обов'язково з'їдять. І навіть публічне злиття в екстазі. Все схвачено.

Або самі придумають пристойне пояснення. Ну, типу - "футбол поза політикою".

Ну, або це дійсно таємна зустріч двох "таємних агентів", що ретельно дбають про державу. У ВІП ложі. Загубившись в десятці тисяч людей. А щоб остаточно загубитися, сутно для прикриття, взяли з собою кілька міністрів, віцепрем'єра і главу бюджетного комітету. Чисто - футбол подивитися.

А ось Разумкова не взяли. Кажуть, його скоро можуть в дворову лігу перевести. Футбол - жорстока гра.

На фотографії Давид Арахамія безстрашно йде в атаку на олігарха.

Ні?

Ну тоді просто. Давид Валерійович Колохамія вболіває за улюблену команду. А на полі - просто футболісти.